uçak bileti

9 Eylül 2011 günü Endonezya’nın Medan şehrinden Kuala Lumpur’a inerek başladığım 9 günlük Malezya ve 4 günlük Singapur seyahatim sonrası, 21 Eylül 2011’de Borneo Adası’nın yine Malezya’ya ait olan, Sarawak Eyaleti’nin Miri şehrine geçtim.

Malezya-Singapur Turu

Malaysia Map

uçak bileti

Medan (Sumatra, Endonezya→ Kuala Lumpur, Malezya→ Melaka→ Mersing→ Tioman Adası→ Johor Bahru→ Singapur→ Miri (Sarawak, Borneo)

Önceki makaleSiamil Adası’nda Dalış
Sonraki makaleDünya Harikalarından: Danum Vadisi, Borneo
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşık birisi. 14 yıl çalıştığı şirketiyle yolları ayrılınca, hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gitti. 22 ay boyunca Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat etti.

4 YORUMLAR

  1. Merhaba,

    Ben google tarafindan sayfayi buldum ve malezya icin burda baya bi teori tecrübesi elde ettim.
    Iki gün sonra malezyayi 16 gün boyu gezeceğim. Tayland, Brezilya, Meksika ve Sri Lanka gibi ülkeleri gezdim ve hepsi cok güzeldi.

    Malezya gezi planimi tam olarak acik tuttum. Kkafamda belli bir yol haritasi var: kuala lumpur, cameron highland, malekka, tioman veya langkawi gibi bir rota olabilir. ama bunu tam kararlastirmak istemedim. Sade ucak biletimi aldim ve öncelikle iki gün boyunca china town da bir otelde kalacagim. Gerisini acikcasi bende cok merak ediyorum, ve birazda heycanliyim 😉

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here