Ana Sayfa İtalya Napoli Erotik Pompeii Şehri

Erotik Pompeii Şehri

65942
10

İki katlı binanın giriş katının duvarlarını erotik figürler süslüyor. Alt katta taş yataklı 5 oda yer alıyor. Üst katta ise herhangi bir taş yatak veya seksi duvar resimleri bulunmuyor. Muhtemelen ağaçtan karyola ve daha lüks hizmetin burada zenginlere sunulduğu düşünülüyor.

Vezüv Dağı‘nın eteklerinde ve Pompei civarında gösterişli evler, sarayvari evler yapılmıştı. Nüfusun %60’ı asil halktan, %40’ı kölelerden oluşuyordu. Antik Roma döneminde yaşam, erkeklerin yönetiminde erkeklere hizmet veren bir yapıya sahipti, Bu erkek egemen yaşam tarzında eğlence ön plandaydı.

Pompei Genelev
Duvarları bu figürler süslüyor
1
2
3
4
5
6
7
Önceki blog yazısıKoh Kong Gezi Rehberi, Kamboçya
Sonraki blog yazısıKamboçya Vizesi Nasıl Alınır
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

10 YORUM

    • Sex zevk almak için de yapılır, sadece üremek için değildir. Tsunami felaketini düşünürsek o zaman Allah fakir fukara Endonezyalıları haritadan silmek için gönderdi demektir. Ya da 99 depreminde Allah binlerce masum insanı öldürdü. Jeolojik olayları dinsel ritüellere bağlama binlerce yıllık bir davranış, ilkel çağlardan bu yana hem de.

      • Tabi haklısınız Kuran’da yazmasaydı doğal afet olarak kabul edebilirdik lakin kuran da yazdığı icin bu dogal afeti dinle bağdaştırmak yanlış olmaz derim. Pompeii sehri bulunmadan once nasıl bu sekilde taslasmis insanlardan kuran da bahsedilebilir gerisini siz dusunun.

        • Pompeii şehrinde taşlaşmış insan yok, o tanımlamalar uydurma. Kül kaplamış üzerlerini ve bedenler zamanla içeride çürümüş. O boşluklara alçı akıtarak insanların nasıl öldüklerini göstermişler. Bunu gören de taş kesmiş insanlar diyor, yanlış.

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın