Ana Sayfa İtalya Pompei Erotik Pompeii Şehri

Erotik Pompeii Şehri

64177
9
Erotik Pompei
Erotik Pompei, ünlü genelevlerden birisi

Romalılar da Pompeii şehrini eşi benzeri görülmemiş erotik bir eğlence merkezi haline getirmişlerdi. Seks ve eğlence de şehrin adıyla sık sık anılıyordu.

Cinsel içerikli eğlenceler gözetildiğinde fahişelik köklü bir kurumdu. Pompei’deki erkekler cinsel açıdan her türden özgürlüğe sahip iken kadınlar birçok haktan yoksundu.

Genelevler ve erotik freskler Pompeii’de çok normal olan şeylerdi. Eğer ilginizi çektiyse mutlaka Pompeii’de yer alan The Brother genelevini görmeniz gerekiyor. Burası dünyanın bilinen en eski genelevi.

9 YORUM 💬

    • Sex zevk almak için de yapılır, sadece üremek için değildir. Tsunami felaketini düşünürsek o zaman Allah fakir fukara Endonezyalıları haritadan silmek için gönderdi demektir. Ya da 99 depreminde Allah binlerce masum insanı öldürdü. Jeolojik olayları dinsel ritüellere bağlama binlerce yıllık bir davranış, ilkel çağlardan bu yana hem de.

      • Tabi haklısınız Kuran’da yazmasaydı doğal afet olarak kabul edebilirdik lakin kuran da yazdığı icin bu dogal afeti dinle bağdaştırmak yanlış olmaz derim. Pompeii sehri bulunmadan once nasıl bu sekilde taslasmis insanlardan kuran da bahsedilebilir gerisini siz dusunun.

        • Pompeii şehrinde taşlaşmış insan yok, o tanımlamalar uydurma. Kül kaplamış üzerlerini ve bedenler zamanla içeride çürümüş. O boşluklara alçı akıtarak insanların nasıl öldüklerini göstermişler. Bunu gören de taş kesmiş insanlar diyor, yanlış.

💬 DÜŞÜNCELERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın