Ana Sayfa İtalya Pompei Erotik Pompeii Şehri

Erotik Pompeii Şehri

64177
9
Pompei-Antik-Kenti-Resimleri
Pompei

İki katlı binanın giriş katının duvarlarını erotik figürler süslüyor. Alt katta taş yataklı 5 oda yer alıyor.

Üst katta ise herhangi bir taş yatak veya seksi duvar resimleri bulunmuyor. Muhtemelen ağaçtan karyola ve daha lüks hizmetin burada zenginlere sunulduğu düşünülüyor.

9 YORUM 💬

    • Sex zevk almak için de yapılır, sadece üremek için değildir. Tsunami felaketini düşünürsek o zaman Allah fakir fukara Endonezyalıları haritadan silmek için gönderdi demektir. Ya da 99 depreminde Allah binlerce masum insanı öldürdü. Jeolojik olayları dinsel ritüellere bağlama binlerce yıllık bir davranış, ilkel çağlardan bu yana hem de.

      • Tabi haklısınız Kuran’da yazmasaydı doğal afet olarak kabul edebilirdik lakin kuran da yazdığı icin bu dogal afeti dinle bağdaştırmak yanlış olmaz derim. Pompeii sehri bulunmadan once nasıl bu sekilde taslasmis insanlardan kuran da bahsedilebilir gerisini siz dusunun.

        • Pompeii şehrinde taşlaşmış insan yok, o tanımlamalar uydurma. Kül kaplamış üzerlerini ve bedenler zamanla içeride çürümüş. O boşluklara alçı akıtarak insanların nasıl öldüklerini göstermişler. Bunu gören de taş kesmiş insanlar diyor, yanlış.

💬 DÜŞÜNCELERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın