İzmir çıkışlı ulusal bir dergi olan GUEST Magazin okuyucuları ile buluştu. Bundan böyle aylık GUEST dergisinin seyahat sayfalarında gezilerimde gezip, görüp, hissettiklerim ile ilgili yazılara ve ilgili fotoğraflara ulaşabileceksiniz.

O Ada Senin, Bu Ada Benim: Palawan, El Nido” gezi yazım ilk sayıdaki seyahat sayfasında yerini aldı. Filipinler’in Palawan Adası’nın en etkileyici yerlerinden El Nido, benim yer yüzünde en sevdiğim yerlerin başında geliyor.

1 Mart 2012’de Ege Bölgesinde tüm Turkuvaz bayilerinde ve Havaalanlarında; 2 Mart 2012’den itibaren Ege Bölgesi, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Kıbrıs ve özel bayilerde (Tansaş, Migros, İnkilap Kitapevi, Remzi Kitapevi, Kitapsan, Dost Kitapevi, Çağdaş Kitapevi, Alkım Kitapevi, Artı Müzik, Kabalcı Kitapevi) ve bu bölge illerin Turkuvaz bayilerinde ve Havaalanlarında raflarda yerini alacak.

Guest Magazine

Malta

Guest Magazine

Guest Magazine

Guest MagazineGuest Magazine

Day 576:  1 Mart 2012, Perşembe

21 Yorumlar

 1. Yazılarınızı, paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Yazabilmek yetenek ister, deneyenler bilir ve yazmak hiç de kolay değildir Yazılarınızda bir editörden yardım alıp almadığınızı hep merak etmişimdir? Anlatım kabiliyetinizde göz önüne alındığında takdire şayan bir kabiliyetiniz var diye düşünüyorum.

  • Yazmak aslında belki de çok da zor birşey değil aslında. Yazarak zamanla insan kendini geliştirebiliyor. Blogu ilk açtığım zamanki günlük şeklindeki yazılarıma bakıyorum da bana çok amatör geliyor.

   Zaman içerisinde insan kendi dilini ve tarzını geliştiriyor. Bunda elbette okuyucuların yorumları ve tepkileri de etkiliyor. Okuyucu yazarı şekillendirirken yazar da okuyucu ile etkileşim içerisine giriyor

   Övgü dolu sözleriniz için çok teşekkür ederim.

 2. Öncelikle tebrikler dostum. Böyle bir isteğinin olduğunu biliyordum zaten.
  El Nido’yu benim çok sevdiğimi ve senin de beğeneceğini söylemiştim, yanılmamışım. Sevgiler

 3. Bu şekilde yazılı basının da dikkatini çekebilmek ve ülke genelinde yazılarınızın yayınlanabilmesi gerçekten çok güzel ve sevindirici. Umarım başarılarınız kat kat artar ve bir çok büyük dergide de yazılarınız ve güzel resimleriniz yer alır. Sizin adınıza da çok sevindim inanın. Yolda olmaya devam 🙂

 4. Dostum öncelikle emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Dijital ortamdan sonra bir çok insan ulusal, kaliteli bir dergi ile medyada da görecek, okuyacak ve takip edecektir. Yaşadıklarını, hissettiklerini, gördüklerini bilecek, sen gibi olmasa bile yaşayacaklar. Ayrıca gezdiğin, gördüğün yerler hakkında bilgi sahibi olacaktır. Tebrikler..

  • Okunmak, yorum almak en büyük motivasyon. Ulusal bir dergi için yazı hazırlamak da ciddi bir motivasyon benim için. El Nido en çok sevdiğim yerlerden biri olduğu için ilk yazımı da ona ayırdım. Sizin de sevdiğinize eminim.

Yanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz