Azerbaycan
Azerbaycan

Hürriyet Bumerang Blog Ödülleri’nde yoldaolmak.com bu sene En çalışkan Blog kategorisinde 1. olmuştu. Bunda siz okurlarımın çok desteği var, oylarınız ile bu ödülü birlikte almıştık.

Birbirinden iyi blogların yarıştığı bu kategori, sürekli içerik üreten, deneyimlerini bloga aktaran, yenilikleri ve gündemi sürekli takip edip buna uyum sağlayan bloglara veriliyordu.

Blog yarışmalarına pek de tamah etmem, ama ülkemizin bu en prestijli blog yarışması Bumerang Blog Ödülleri, yoldaolmak.com’un daha geniş kitlelere duyurulması için benim gözümde oldukça değerliydi.

Türkiye’nin en iyi bloğu seçilmesinden sonra, basında, yoldaolmak.com ve benim hikayelerim sıkça yer aldı. Bugün yine siz okuyucularımdan gelen bilgi ve fotoğraflarla Hürriyet Gazetesi Kelebek ekinde yer aldığımı öğrendim.

Usta kalem Cengiz Semercioğlu hikâyeme yer vermiş. Aynı zamanda blogda oldukça ilgi gören seyahat yazılarımdan biri olan Uçak Bileti Bulmak İçin 10 İpucu yazımı da nerdeyse olduğu gibi Hürriyet sayfalarına taşımış.

Hurriyet

Göstermiş olduğu ilgi için Cengiz Semercioğlu‘na teşekkür ederim. yoldaolmak.com sitemdeki yazıları beğeniyorsanız sosyal medyada paylaşın, arkadaşlarınıza söz edin ve Facebook YoldaOlmak sayfasını takip edin lütfen.

Her zamanki gibi aslı teşekkürüm sizlere! İlginiz, alakanız ve yorumlarınız için çok çok teşekkürler. Yorumlarınız benim en iy motivasyon kaynağım. Sevgiler!


⇦ Önceki blog yazısıRotterdam’ın İlginç Evleri: Kübik Evler
Sonraki blog yazısı ⇨YoldaOlmak.com Hürriyet Online Sayfasında

16 YORUM 💬

  1. Bana da gazateyi okur okumaz ”Bak senin takip ettiğin siteden bahsediyorlar” diye bana uzattı, ben neyden bahsettiğini anlayamadan. 🙂 Tebrikler! 🙂

  2. Tebrik ederim. Yazınızın gazetede çıkmasına çok sevindim! “Yurt dışında gezmek çok pahalı” tabusunun nicelerini kırmak dileğiyle, Sevgiler. 🙂

  3. Tebrik ederim ! Gazetede bir yazınızın yer alması ve bu başarınız, bizler için de gurur verici. Seyahat deneyimlerinizi paylaştığınız ve dünyayı daha yakından tanımamıza vesile olduğunuz için asıl biz size teşekkür ederiz. Yolunuz her daim açık olsun…

  4. Tebrik ederim, seyahat etmenin, yolda olmanın ve her türlü deneyiminizi insanlara aktarmanın da hakkını veriyorsunuz. Sizi beğenerek takip eden birçok insana örnek oluyorsunuz. Başarılarınızn devamını dilerim. Umarım ben de tutkumu sizin gibi gerçeğe dönüştürebilirim..

  5. Merhaba Kemal Bey, bugünkü tarihli Hürriyet Kelebek ekinde 3. sayfada sizinle ilgili haber okumuştum, çok sevindim ; ”En Çalışkan Blog: YOLDA OLMAK ”, Cengiz Semercioğlu Haberi, 30.01.2015 CUMA.

      • Çok teşekkür ederim, durumum müsait olursa mutlaka gelirim. Sizin gibi ünlü bir gezgin tarafından tanınıyor olmak da benim açımdan çok mutluluk verici.

💬 DÜŞÜNCELERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın