uçak bileti

Decor35 Dergisi, dekorasyon, tasarım, mimari ve sanat gibi güncelliğini hiçbir zaman kaybetmeyen konularıyla herkese ulaşmayı amaç edinmiş rengarenk İzmirli bir e-dergi.

Decor35 E-Dergisi Mart sayısında Mistik Bir Atmosfer,Tayland adlı yazım yayınlandı. Bildiğiniz gibi Tayland en sevdiğim ülkelerden birisi. Tayland’ı neden sevdiğime dair hazırladığım yazıyı Tayland Neden Evim Oldu? adlı yazıda okuyabilirsiniz. yoldaolmak.com’da en çok ilgi gören yazılardan biri oldu.

uçak bileti

PDF olarak aylık yayınlanan Decor35 dergi içeriğinde; dekorasyon, tasarım, mimari ve sanat gibi ilgi çeken konular yer alıyor. Dijital bir dergi olan DECOR35, isteyen herkese e-mail yolu ile ücretsiz ulaştırılabiliyor.

Decor35 Dergisi Mart Sayısı

Decor Dergisi
Decor Dergisi’ni okumak için tıklayın

Decor Dergisi

Decor Dergisi

Decor Dergisi

www.decor35.com facebook/decor35 | twitter(decor35 | instagram/decor35 Genel Yayın Yönetmeni / Sanat Yönetmeni SELİN KANDEMİR, selinkandemir@decor35.com Yayın Yönetmeni / Editör IŞILTAN IRMAK

Önceki makaleOrta Avrupa Turu
Sonraki makaleÜsküp’ün Süslü Köprüleri, Makedonya
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşık birisi. 14 yıl çalıştığı şirketiyle yolları ayrılınca, hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gitti. 22 ay boyunca Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat etti.

1 YORUM

  1. Tayland’ı çooook seviyorum. Benim en sevdiğim yeri ise Phuket. Orada kendimi farklı bir dünyada hissediyorum ben.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here