Decor35 Dergisi, dekorasyon, tasarım, mimari ve sanat gibi güncelliğini hiçbir zaman kaybetmeyen konularıyla herkese ulaşmayı amaç edinmiş rengarenk İzmirli bir e-dergi.

Decor35 E-Dergisi Mart sayısında Mistik Bir Atmosfer,Tayland adlı yazım yayınlandı. Bildiğiniz gibi Tayland en sevdiğim ülkelerden birisi. Tayland’ı neden sevdiğime dair hazırladığım yazıyı Tayland Neden Evim Oldu? adlı yazıda okuyabilirsiniz. yoldaolmak.com’da en çok ilgi gören yazılardan biri oldu.

PDF olarak aylık yayınlanan Decor35 dergi içeriğinde; dekorasyon, tasarım, mimari ve sanat gibi ilgi çeken konular yer alıyor. Dijital bir dergi olan DECOR35, isteyen herkese e-mail yolu ile ücretsiz ulaştırılabiliyor.

Decor35 Dergisi Mart Sayısı

Decor Dergisi
Decor Dergisi’ni okumak için tıklayın

Decor Dergisi

Decor Dergisi

Decor Dergisi

www.decor35.com facebook/decor35 | twitter(decor35 | instagram/decor35 Genel Yayın Yönetmeni / Sanat Yönetmeni SELİN KANDEMİR, selinkandemir@decor35.com Yayın Yönetmeni / Editör IŞILTAN IRMAK

Flyista

Önceki blog yazısıİran’ın Ünlü Şairi: Hafız
Sonraki blog yazısıKemerli Kilise, Tirilye
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

1 YORUM

  1. Tayland’ı çooook seviyorum. Benim en sevdiğim yeri ise Phuket. Orada kendimi farklı bir dünyada hissediyorum ben.

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın