Tiffany’s Show Pattaya, Tayland’ın en turistik kentlerinden Pattaya‘daki orijinal travesti kabare şovu olarak biliniyor. 1974’te bir yılbaşı gecesi arkadaşlar arasında yapılan tek kişilik bir gösteri olarak başlayan Tiffany’s Show Pattaya, günümüzde tam 40. yılında. Tiffany Show Pattaya, kurulduğu günden itibaren dünyanın dört bir yanından izleyici tarafından ziyaret edilen A Spectacular World Class Show’a dönüştü.

Dünya çapındaki Top Ten Best Show’da 4. seçilen Tiffany’s Show Pattaya’da, inanılmaz yetenekli Taylandlı travesti ve transseksüeller, son teknolojinin de yardımıyla muhteşem sahnelerle dolu bir gösteriye imza atıyorlar.

Tiffany's Show

Tiffany’s Show Pattaya

Pattaya yapılacak şeyler listesindeki Tiffany’s Show Pattaya’da her gece 3 canlı gösteri düzenleniyor. Pattaya gecelerini büyülü ve unutulmaz anlara dönüştüren dansçılar, olağanüstü detaylı sahnelerde sunuluyor.

Harikulade güzellikteki kostümleri, koreografileri, özel aydınlatma ve efektleriyle Tiffany’s Show Pattaya için özel olarak yazılmış canlı müzik eşliğinde inanılmaz bir şov sahneliyorlar.

Malta

Güney Doğu Asya’daki ilk travesti kabare şovu olan Tiffany’s Show’un 28 yıllık tecrübesi ve şöhreti Tayland’ın tatil beldesi Pattaya City’nin dünyada bu derece popüler olmasının da en önemli sebebi.

1974’te performansına Pattaya Sahili’nin güney ucunda küçük bir sahnede başlayan Tiffany’s Show’un yetenekli dansçıları, Barbara Strisand ya da Donna Summer gibi New York Broadway’in birçok meşhur pop-divası tarafından konserlerinde boy gösteriyor.

Günümüzde ise bu eşsiz gösteri, modern ışık ve ses ekipmanları ile donatılmış, zarif mimariye sahip 1.000 koltuk kapasiteli merkezde sergileniyor.

Göz kamaştıran kostümlü 100’den fazla profesyonel sanatçı Pattaya ziyaretçilerine, yaşam boyu unutulmaz bir deneyim yaşatırken, hıncahınç dolan salona şaşırtıcı, muhteşem ve seçkin bir kabare performansı sunuyor.

Bir başka yerde asla bulamayacağınız, bu eğlence dolu gösteri sizi şaşkına çevirecek! Dilerseniz şovun bitiminde dansçılarla fotoğraf çektirebiliyorsunuz da.

Tiffanys Show, Pattaya
Tiffanys Show giriş ücreti

Tiffany’s Show Pattaya
Gösteri Saatleri: 18:00 / 19:30 / 21:00. Bilet Fiyatı: 650-1050 THB
464 Moo 9, Pattaya 2 Rd., Pattaya, Chonburi 20260, www.tiffany-show.co.th

Tayland’ın en ünlü performanslarından biri olan ve dünyanın dört bir yanından izleyici kitlesine hitap eden Tiffany’s Show Pattaya’da eşsiz bir gösteriye hazır olun. Pattaya hakkında daha detaylı bilgiler için Pattaya Gezilecek Yerler ve Pattaya Gezi Rehberi yazılarıma mutlaka göz atın.

Yanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz