Makedonya Tatil

Farklı habercilik anlayışını özgün tasarımıyla birleştirerek kendine has bir yayıncılık anlayışı getirmiş olan Dipnot Tablet‘de Yolda Olmak adıyla haftalık yazılarımı okuyabileceksiniz. Yolda Olmak Üzerine başlıklı ilk yazımı okumak için tıklayın.

Klasik dergilerin dijital ortama aktarılmış halinden farklı olan Dipnot Tablet‘de güncel yazı ve içerikler ses, müzik, video ve fotoğraflarla zenginleştirilerek okuyucularına sunulmaktadır. Bildiğiniz yayın ortamlarında bulunmayan bir çok araştırma, bilgi, röportaj, kitap tanıtımları, ülke gezi  yazılarına Ipad veya Android tabletinizden ulaşabilirsiniz. İnteraktif resim ve videolarla dolu dipnot.tv’nin tablet gazetesine Tabletinizden ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

Day 660: Malezya 24 Mayıs 2012 Perşembe

MaltaFlyista
Önceki İçerikAvustralya SBS Radyo/TV Röportajı: Sırt Çantasıyla 2 Yıl
Sonraki İçerikA 48 Hour Hong Kong Experience: Getting Around Town
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

4 Yorumlar

 1. Yavaş yavaş ölürler
  Seyahat etmeyenler.
  Yavaş yavaş ölürler
  Okumayanlar, müzik dinlemeyenler,
  Vicdanlarında hoşgörüyü barındıramayanlar.

  Yavaş yavaş ölürler
  Alışkanlıklarına esir olanlar,
  Her gün aynı yolları yürüyenler,
  Ufuklarını genişletmeyen ve değiştirmeyenler,
  Elbiselerinin rengini değiştirme riskine bile girmeyenler,
  Bir yabancı ile konuşmayanlar.
  Pablo Neruda
  Yazılarını okumak cesaret verici, fotoğraflarına bakmak keyifli ve yolda olmak sana çok yakıştığı için; yolun açık olsun 🙂

Yanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz