hosting

Avustralya’da 68 dilde yayin yapan devlete ait SBS Radyo ve Televizyonu Türkçe bölümü ile yaptığım ve A Story of Turkish Backpacker başlığıyla yayınlanan röportajım. Dilim döndüğünce Avustralya’da geçirdiğim 3 ayın deneyimlerini ve sırtçantalı gezimi anlatmaya çalıştım.

SBS TV | SBS Radio

SBS TV | SBS Radio

SBS Türkçe programı haftanın iki günü bütün kıtaya, diğer günler ise Sidney, Canberra ve Melbourne’a bir saat yayin yapıyor. SBS Türkçe programı göçmenler tarafından ülkede en çok dinlenen Türkçe radyo programı.

18 Mayıs 2012, Cameron Highlands, Malezya

⇦ Önceki blog yazısıGuest Dergi: Tanrılar Adası: Bali
Sonraki blog yazısı ⇨Yolda Olmak Artık Dipnot Tablet’te

6 YORUM 💬

  • Kemal bu hic umulmadik beklenmedik yerde gorebilmek mumkun artik, arkadas yoldan cikti bir kere. Ve cok da hos olur onu ekranlarda gormek:) Kaldi ki simdiki durumu icin gayret etmiyor sadece keyif aldigi seyleri yapiyor bir de ugrassa falan neler yapmaz ki… yaptiklari da sasirtmaz zaten. Biz de keyifle izlemeye devam ederiz.

 1. Tebrikler Yoldas,
  Gunlerini, yollarini, gorduklerin ve duyumsadiklarini birbirinden cekici, renkli, profesyonel resimlerle susleyip yazilarinla, bizlerle, azimsanmayacak sayidaki takipcilerin ile paylamakla yetinmeyip sesini de duyurdun ya helal olsun.
  Radyo sohbetinde su hep sorulan soruya verdigin yanittaki en iyi bilen yaninla ne kadar zenginlestigini goruyorum ve bu zenginligini paylasarak zenginlestirdigin bilgi,gorus ve hayallerimize ozledigimiz sesini katman ayri bir tad olmus.

  Sevgiyle…

  • Paylaşmak güzeldir arkadaşım. Dilim döndükçe hem burada yazı ve fotoğraflarla gördüklerimi paylaşıyorum. Yollar insanı zenginleştiriyor ve dönüştürüyor. Paylaşmaya devam. Sevgiler.

   • Sevgili karderşim seni dinlemek çok güzeldi, seninle guru duyuyoruz, iyi ki varsın. Her zaman özel, farklı biri oldun ve her geçen gün bilgi ve birikimini arttırararak kendini kanıtladın. Yolun açık olsun her zaman seni destekliyoruz ve seni seviyoruz.

💬 DÜŞÜNCELERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın