Maori kültürü, ünlü haka dansı, bungee jumping ve rugby tutkuları, kivi meyvesi, milyonlarca koyunları, denizlerinde binlerce yelkenlisi ve Yüzüklerin Efendisi serisindeki unutulmaz sahneleriyle yeryüzünde yaşanılabilecek en güzel yerlerden biri olarak rüyalarımızı süsleyen bir ülkedeydim, Yeni Zelanda’da.

Ipad veya Android tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz Dipnot Tablet’in 68 sayısında yayınlanmış yazım: Uzun Beyaz Bulut Ülkesi: Aotearoa, Yeni Zelanda.

Flyista

Önceki blog yazısıKiwis CAN fly!!! The Overseas Experience or O.E.
Sonraki blog yazısıGuest Dergi Eylül Yazım: Angkor Wat
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

1 YORUM

  1. Yeni Zelanda hayalimdeki ülke. Yeni Zelanda ile ilgili tüm yazılarınızı okudum. 🙂 Daha çok yazı olsaydı çok mutlu olurdum.

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın