Makedonya Tatil

Yeni Zelanda, bir çoklarının zihninde -sanırım- dünyanın öte ucunda bir masal ülkesi olarak biliniyor. Yüzüklerin Efendisi üçlemesi ile zihnimize kazınan nefis Yeni Zelanda doğasını hepimizi bu ülkeye aşık etti.

7 ay süren Yeni Zelanda deneyimi sonrası ülke, hayallerimin ötesinde güzelliklere sahip bir ülke olarak kaldı. Stil, moda ve yaşam odaklı aylık dergi GUEST Ağustos sayısında, Uzun Beyaz Bulut Ülkesi-Aotearoa adlı yazım yayınlanacak.

Ege Bölgesinde tüm Turkuvaz bayilerinde ve havaalanlarında; Ege Bölgesi, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Kıbrıs ve özel bayilerde (Tansaş, Migros, İnkilap Kitapevi, Remzi Kitapevi, Kitapsan, Dost Kitapevi, Çağdaş Kitapevi, Alkım Kitapevi, Artı Müzik, Kabalcı Kitapevi) ve bu bölge illerin Turkuvaz bayilerinde ve Havaalanlarında raflarda yerini alacak.

MaltaFlyista
Önceki İçerikHürriyet Seyahat Röportajım
Sonraki İçerikBir Yıldönümü: 2 Yıl Öncesi ve Öncesi
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

2 Yorumlar

Yanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz