Dünyanın en iyi balayı yerleri arasında olan Tayland, tropikal iklimi, çarpıcı doğası, hareketli gece hayatına sahip uyumayan şehirleri  ile unutulmaz bir balayı tatili yaşanabilecek destinasyonların başında geliyor.

Gideceğiniz destinasyona henüz karar veremeyen romantik ve eğlenceli bir balayı düşleyenler için Tayland Balayı Destinasyonları önerilerimi Guest Dergi Mayıs sayısı için yazdım. Tayland balayı tatili düşleyenler, önereceğim rotalara göz atabilirler.

Egzotik-balayi-yerleri

balayi-yerleri

Balayi-Yerleri-Egzotik

 

Önceki blog yazısıŞeyh Lütfullah Camii, İsfahan
Sonraki blog yazısıAvustralya’daki Kutsal Kaya: Uluru
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

2 YORUM

    • Teşekkür ederim. Denizi, egzotik adaları, renkli yapısı, güleryüzlü insanları ile çok sevdiğim bir yer Tayland. Şu an da Tayland’dayım ve iyi tatiller dilerim.

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın