GUEST Dergi Nisan sayısı okuyucuları ile buluştu. Stil, moda ve yaşam odaklı aylık derginin seyahat sayfalarında gezilerimde gezip, görüp, hissettiklerim ile ilgili yazılara ve  fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Derginin Nisan sayısında ‘Çılgın Full Moon Partisi: Phangan Adası‘ gezi yazım yerini aldı.

Önceki blog yazısıLaos Turu Planlama
Sonraki blog yazısı“Yolda Olmak” Artık Yeni Bir Yüzle Karşınızda
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

8 YORUM

  1. El Nido ile birlikte en sevdiğim ikinci yer bu ada. Parti zamanını değil ama diğer zamanlardaki sakinlik, huzur ve sükunetini seviyorum buranın. Tabi ki partileri de görülmeli. Yazı içinde eline sağlık bu arada.

    • Ben yılbaşı arefesinde orada olduğum için 5 gün 5 gece parti vardı. Doğrusu sakin hali nasıldır bilmiyorum. Ada çevresine çıktığım tekne turu zamanı hava bulutlu ve arada yağış olduğundan pek bir şey anlamadım. Adanın diğer bölümlerine ise gidememiştim. Yeniden keşfetmek için yine gidilmeli anlaşılan. Teşekkürler dostum. 🙂

  2. Reblogged this on Mehmet Kürşat Özdemir and commented:
    Çok başarılı , devamını dilerim 🙂

  3. Cool! Although I will never be able to read it……. :-/ Will you be writing a regular column for this magazine?

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın