Nihayet 10 yıldır kullandığım Canon 60D cameramı ve lenslerini içinizden birine söz verdiğim gibi hediye edeceğim.

Çekilişin herhangi bir sponsoru yok. Yapılan çekilişten bir gelir elde etme durumum olmadığını da belirteyim. Katılımcıların, fotoğraf makinesini kullanarak eğitim ve kültürel değerleri korunması amacını güttüğüm sosyal amaçlı bir çekiliş bu.

@yoldaolmak Instagram hesabımı üzerinden yaptığım çekilişte geçerli kurallar aşağıdaki gibidir. Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

Verilecek Hediye

🎁 Singapur’dan aldığım Japon üretimi kameranın üzerinde 18-125 lens, ayrıca çok az kulandığım 50mm lensi de hediye edeceğim. Ayrıca eskimiş de olsa bir çantası var. Ürün sıfır ürün değil, 10 yıl kullanılmış ve birtakım tamir ve bakım görmüş, garantisi olmayan bir üründür. Sıfır fotoğraf makinası kalitesinde ürün olmadığından sıfır fotoğraf makinası çekim özelliklerine de sahip değildir.

Malta

1️⃣ Çekilişe katılmak için @yoldaolmak Instagram hesabımı takip edin.

2️⃣ Çekilişi duyurduğum paylaşımı beğen, kaydet ve mesajla 2 arkadaşına gönder (istersen bana daha çok arkadaşına gönder, daha fazla fotoğrafımı beğen ve kaydet, destek ol)

3️⃣ Paylaşımı hikayende @yoldaolmak etiketiyle paylaş. Profilinizin gizli olması önemli değil. Kazananları seçtikten sonra kendilerinden paylaştıklarına dair ekran görüntüsü isteyeceğim.

4️⃣ Yoruma sevdiğin 2 arkadaşını birlikte etiketle (Örnek @birinciarkadaş @ikinciarkadaş). Dilediğin kez farklı arkadaşlarını etiketleyerek şansını artırabilirsin. Etiketleme yaparken takip ettiğini, iletişim içerisinde olduğunuz kişileri etiketleyin. Yoruma kısmında etiketlenecek her farklı 2 kişi yeni bir çekiliş hakkı kazandırır.

5️⃣ Bana DM’den “Çekiliş kurallarını okudum ve anladım” mesajını göndermeniz şart.

Görünüşte sanki yapılacak çok iş varmış gibi gelmesin, hepsini yapmak 1 dakikayı geçmez. Şansı kazanmak için değer görüyorsanız katılın. Diğer türlü sadece 2 kişiyi etiketle ile kamerayı vermek de istemedim. Mümkün olduğu kadar da mesajlarını okumaya da gayret edeceğim, iletişim kurmaktan çekinmeyin. Kiminize belki ay sonra dönsem de her mesaja bakmaya çalışıyorum 😀

Çok yorgun ve sıkışık bir zaman diliminde kuralları belirledim. Öneriniz olursa bana instagram mesajlardan yazmaktan çekinmeyin. Bana mantıklı gelen kurallar size mantıklı gelmeyebilir. Kendimce adil olmak yönünde nedenlerim var, belki size açıklama fırsatı bulurum. Herkese ‘eşit‘ kazanma şansı vermek yerine daha çok kazananı ‘adil‘ bir şekilde belirleme derdindeyim.

Şanslı kişiyi nasıl belirleyeceğim?

Kura ile ilk 10 şanslı kişiyi belirledikten sonra, bu kişilerin yukarıdaki kuralları yerine getirip getirmediklerini tek tek kontrol edeceğim.

Bu 10 kişi içerisinden kuralları yerine getiren kişilerden kamerayı neden istediklerine dair 5-10 cümlelik bir metni önümüzdeki pazar günü isteyeceğim.

Gelen metinleri değerlendirip, hatta gerekirse adaylar ile mümkün olursa tek tek telefonla bir görüşme yapacağım. Katılanların bilgi, yetenek ve ilgi seviyesine dayalı olarak eleme usulüyle 1 kişiyi seçip kamerayı vereceğim.

Kendilerine aday olduklarını ileteceğim talihlilerin Instagram üzerinden mesaj yoluyla bana zamanında ulaşmaları şart.

➤ İlk aday 10 kişiyi 9 Ekimde bilgisayar yazılımıyla rastgele seçeceğim.

➤ Şanslı kişiyi ise 10 Ekim’de duyuracağım 🎁

★ Bu çekilişin Canon ve instagramla bir ilgisi yok.

Canon 60D Kamera Teslimi nasıl olacak

Ürün sadece yurtiçine kargolayabilirim. Kargo ücretini ben ödeyeceğim. Eğer yurtdışından katılan bir aday kazanırsa teslim adresi olarak bir yurtiçi adres vermek zorunda olacak. İzmir’den biri kazanırsa ürünü elden teslim edip bir de kahve ısmarlayacağım. 🙂

canon

★ Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsalar dahi kamerayı alamazlar.

★ Yarışmayı erken veya geç sonuçlandırma, iptal etme, başka bir tarih erteleme insiyatifi @yoldaolmak hesabının yetkisindedir.

★ Yarışma sadece instagram @yoldaolmak hesabı üzerinden yapılan katılımlar değerlendirilmeye alınacak.

Sevgiler,

KemalYanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz