Bu yıl yapılan, Türkiye’nin en prestijli blog Oscarları olarak sayılan Bumerang Blog Ödülleri’nde yoldaolmak.com En çalışkan Blog kategorisinde birinci olmuştu. SMS ile yapılan oylamaya deste veren siz okurlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Oylarınız ile bu ödülü birlikte aldık.

Ödül, hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ve geniş arşivi ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, okuyucularına benzersiz, özgün araştırmalar sunan özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren blog olarak yoldaolmak.com’a verildi.

Bumerang Blog Ödülleri
Bumerang Blog Ödülleri 2015 Kazananları Sahnede

Türkiye’nin en iyi bloğu seçilmesinden sonra basında yoldaolmak.com ve benim hikayelerim sıkça yer aldı. Usta kalem Cengiz Semercioğlu hikâyeme yer vermiş. Aynı zamanda blogda oldukça ilgi gören seyahat yazılarımdan biri olan Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 İpucu yazımı da nerdeyse olduğu gibi Hürriyet sayfalarına taşımış.

www.hurriyet.com.tr/kelebek/seyahat/yolda-olmak

Malta

Hurriyet-Kelebek-YoldaOlmak
Hurriyet-Kelebek
Hurriyet-Kelebek

Bu haber Hürriyet Gazetesi’nin, 30.01.2015 Cuma  tarihli baskısında, Kelebek Sayfaları’nda da yerini aldı. Fotoğrafını çekip bana ileten, ve mesajlarıyla destek olan herkese tekrar teşekkürler.

2015 yılı daha güzel bir yıl olacak gibi görünüyor. İmkanlarım ölçüsünde sadece ben seyahat etmeyip, zaman zaman takipçilerimden birileriyle de seyahate çıkacağım. Pasaportu olmayan ve hiç yurtdışına çıkmamış gençlere destek olacağım.

Belki gruplar oluşturup birlikte seyahat ederiz kimbilir! Nasıl olur sizce? Sevgiler!

13 Yorumlar

  1. Benim gibi gezmeyi seven ancak yurtdışı turları biraz tuzlu olduğundan gidemeyen bir insan için blogunuz bulunmaz nimet gibi 🙂 Ama kıskanmıyorda değilim. Çok kıskanıyorum 😛

  2. Merhaba Kemal Bey.
    Siteniz ile ilk defa dün Hürriyet’teki bu yazı sayesinde tanıştım. Saatlerce yazılarınızı okudum. Gerçekten süper bir site oluşturmuşsunuz. Etkilenmemek mümkün değil. Bundan böyle yakın takipçinizim. Emeğinize sağlık.

  3. Şu an okuduğum bu haber için ne kadar memnunum bilemezsiniz! Ben müsaadenizle kendimi de tebrik etmek istiyorum. Daha önce de belirttiğim gibi ben bu YOLDA OLMAK gezi bloğuna çok ayrı bır önem veriyordum.

    Hatta benim için ilk araştırmam bu blogla başladı ve de devam ediyor. Önsezilerim de hep başarılı olacağını ödül kazanacağını söylüyordu. Bu başarının büyük kitlelerce de ilgi görmesi çok önemli biz takipçileriniz için. Kemal Kaya sizi tekrar tekrar tebrik ediyor ve YOLDA OLMAYA devam diyoruz

  4. Ne güzel bir başarı! Pasaportu olmayan yurtdışına hiç çıkmamış gençlere destek olacağınızı söylemeniz benim için bir avantaj olmasa da ne güzel bir öncelik ! Belki birlikte bir geziye katılma şansımız olur. 🙂 Ne de güzel olur. 🙂

Yanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz