Dresden Music House
Dresden Music House

Müzik denince öyle konser havasında bir şey gelmesin aklınıza. Ben yağmurlu bir saatte gitmiş olmama rağmen azcık yağan yağmurda herhangi bir ses duyamadım. Belki daha güçlü yağmur yağdığında orada olsaydım bir şeyleri duyup kaydedebilirdim.

1
2
3
4
5
Önceki blog yazısıUluslar Muharebesi Anıtı ve Augustusplatz, Leipzig
Sonraki blog yazısıFilmlere Konu Olmuş Bir Kale: Colditz, Leipzig
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

19 YORUM

  1. Sayenizde hemen buldum çok teşekkür ederim 😊
    Bu arada çok hoş özellikle içerde çay satılan dükkandan mutlaka çay alın 😊

    • Ben ordayken hafif yağmur yağıyordu ama bir ses duymadım. İnternette de baktım ama müzikli bir video göremedim. Olsun, müzik çalıp çalmaması önemsiz, güzel bir pasaj..

  2. Abi youtube girin bi arayın dinleyin cidden müzik var mı. Şu haberi yapan birisi de bi araştıralım demiyor mu arkadaş yıllardır aynı post. Neymiş müzik çalıyormuş. Müzik te yok ritm de ahenkte. (Şu insanımız her şeyde böyle)

    • Aynen dediğin gibi, ben de araştırdım internette ama müzik çalınan bir video bulamadım. Ama bu buranın güzelliğini ve konseptini eksiltmez. Belki şiddetli yağmur yağdığında duyuluyordur.

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın