Güney pasifik Denizi’nde kilometrelerce uzanan bir kısmında, 333 adet volkanik adalardan oluşan Fiji, deniz, kum ve güneş üçlüsünü her daim barındıran, egzotik güzellikler ve aktiviteleri ile tam bir tatil ve eğlence ülkesi.

Ne zaman Fiji kelimesini duysam gözlerimin önüne, üzerinde beyaz kumlu plajından denize doğru uzanan hindistan cevizi ağaçlarının olduğu mavi, üzerinde balıkçı teknesinin olduğu türkuaz renkli pırıl pırıl denize sahip posta kartları gelirdi.

Stil, moda ve yaşam odaklı aylık dergi GUEST Temmuz sayısı okuyucuları ile buluştu. Tropikal Adalar Cenneti: Fiji adlı yazımı dergide bulabilirsiniz.

Önceki blog yazısıDipnot Tablet: Pattaya Walking Street
Sonraki blog yazısıAre You Hungry?
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

1 YORUM

  1. Jim Carrey’in başrolünü oynadığı Truman Show filminden bu yana ben Fiji’ye taktım. Kendimi durduramıyorum bu ülke hakkında. Mütemadiyen internette Fiji hakkında bilgiler ararken, fotoğraflara bakarken buluyorum kendimi. Ne güzel siz gitmişiniz oralara. Keşke ben de gitsem, bir gün…

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın