uçak bileti

Güney pasifik Denizi’nde kilometrelerce uzanan bir kısmında, 333 adet volkanik adalardan oluşan Fiji, deniz, kum ve güneş üçlüsünü her daim barındıran, egzotik güzellikler ve aktiviteleri ile tam bir tatil ve eğlence ülkesi.

Ne zaman Fiji kelimesini duysam gözlerimin önüne, üzerinde beyaz kumlu plajından denize doğru uzanan hindistan cevizi ağaçlarının olduğu mavi, üzerinde balıkçı teknesinin olduğu türkuaz renkli pırıl pırıl denize sahip posta kartları gelirdi.

uçak bileti

Stil, moda ve yaşam odaklı aylık dergi GUEST Temmuz sayısı okuyucuları ile buluştu. Tropikal Adalar Cenneti: Fiji adlı yazımı dergide bulabilirsiniz.

Önceki makaleDipnot Tablet: Pattaya Walking Street
Sonraki makaleNeden Dalış?
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşık birisi. 14 yıl çalıştığı şirketiyle yolları ayrılınca, hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gitti. 22 ay boyunca Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat etti.

1 YORUM

  1. Jim Carrey’in başrolünü oynadığı Truman Show filminden bu yana ben Fiji’ye taktım. Kendimi durduramıyorum bu ülke hakkında. Mütemadiyen internette Fiji hakkında bilgiler ararken, fotoğraflara bakarken buluyorum kendimi. Ne güzel siz gitmişiniz oralara. Keşke ben de gitsem, bir gün…

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here