Türkiye‘nin önemli turizm merkezlerinden Fethiye, dünyanın en güzel yerlerinden biri benim için. Ülkemizin en güzel denizi Ölüdeniz’den Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu Likya Yolu’na, Rodos Şövalyelerinin yaşadığı Şövalye Adasından, kendine has coğrafyasıyla Kelebekler Vadisine kadar pek çok güzelliğe sahip. Bu yüzünü size gösterdiği güzellikler, bunun dışında nereye baksanız sizi kendisine hayran bırakan koyları, plajları, adaları ve doğası var.

Fethiye Muğla‘ya bağlı en güzel ilçelerden birisi. Tekrar tekrar kendisine gelmeniz için çokça sebep sunan Fethiye, turizmde bir dünya markası olacak kadar değerli ve özel. Kendisine zaman ayırmayı ihmal etmeyin, aceleye getirmeden keşfedin.

Fethiye Gezilecek Yerler

1. Ölüdeniz, Fethiye

Fethiye gezilecek yerler
Fethiye gezilecek yerler

Ölüdeniz, dünyanın en güzel plajlarından biri. Bunu dünya çapında prestijli birçok dergide veya listelerde karşımıza çıkıyor. Antik Çağda “Işık ve güneş diyarı” olarak bilinen Ölüdeniz, turkuaz ve mavi rengiyle, nefis kumlarıyla tüm gün deniz ve güneşin keyfini çıkaracağınız bir yer.

Mavi bayraklı bu tertemiz yer Fethiye merkeze 13 km uzaklıkta Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından işletiliyor. Merkezden kalkan dolmuşlarla buraya gelebilirsiniz. Arka taraftaki lagün kısmında metrelerce gitseniz dahi sığ olduğundan çocuklu aileler ve yüzme bilmeyenler için de nefis bir yer. Ölüdeniz Blue Lagoon’da şezlong ve şemsiye kiralanabiliyor, ayrıca yeme içime için kafeterya ve büfe hizmetleri de var.Ancak en güzel yerler şezlong ve şemsiye sununa işletmeler tarafından turulmuş. Havlu atabileceğiniz yer dahi yok. Haftasonları ve bayramlarda adım atılamayacak kadar kalabalık olduğu aklınızda bulunsun. Ölüdeniz’e girmezseniz tercihiniz Belcekız Plaj’ından yana olabilir.

Ölüdeniz Plajı’nın bulunduğu nokta Ölüdeniz Tabiat Parkı olarak geçiyor. Ölüdeniz Tabiat Parkı ziyaret saatleri yaz dönemi (1 Nisan – 31 Ekim) 08.00-20.00, kış dönemi (31 Ekim – 1 Nisan) 08.30-17.00. Ölüdeniz Tabiat Parkı giriş ücreti 8TL, öğrenci 4TL, otomobil 25TL.

📍Fethiye Gezi Rehberi

2. Belcekız Plajı, Ölüdeniz

Fethiye Gezilecek Yerleri
Fethiye Gorulecek Yerler

Ölüdeniz’in hemen yanı başında uzayıp giden kumsal Belcekız Plajı, masmavi denizi, kristal berraklığında tertemiz deniziyle Fethiye’nin en gözde plajlarından biri.

Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesine bağlı olan yerde çok sayıda butik otel, pansiyon, apart, cafe ve restoran var. Burası başlı başına tam bir tatil noktası. İsteyen güneşlenir isteyen su sporlarına eşlik ederek eğlenir. Hemen arkasındaki yürüyüş yolu yamaç paraşütü iniş pisti olarak kullanılıyor.

Belcekız Plajı halka açık ücretsiz bir plaj. Giriş ücreti ve ziyaret saati sınırlaması yok. Havlunuzu alıp ücret ödemeden plajdan yararlanabilirsiniz. Şemsiye, şezlong, duş gibi imkanları kullanmak istiyorsanız farklı işletmelere ücret ödemeniz gerekiyor.

Plaja paralel uzayan cafe, restoranlar ise Fethiye’nin en iyi mekanları arasında geçiyor. Gündüzün mekanlarda yemek yiyip, dinlenip, ara ara denize kaçıp keyif yapabileceğiniz bir yer. Ölüdeniz’de denize yakın konumda konaklayabileceğiniz Tonoz Hotel tavsiyem. Belcekız plajına ve Ölüdeniz’e yürüme mesafesinde. Otel çok temiz ve personel ilgili güleryüzlü. Ailecek keyifle kalabileceğiniz bir otel. Telefon 0 252 617 04 03.

📍Fethiye Çevresinde Gezilecek Yerler

3. Kelebekler Vadisi

Fethiye Gezilecek Yerler Listesi
Fethiyenin en güzel yerleri

Akdeniz Bölgesinin endemik bitkileriyle ünlü dağı Babadağ’ın eteklerini süsleyen Kelebekler Vadisi, ülkemizin en güzel 10 doğal güzelliğinden biri. Doğal güzellikleri nedeniyle 1995’te birinci derecede doğal sit alanı ilan edilmiş vadi ülkemizdeki doğa ve kamp turizminin en önemli adreslerinden biri.

Adını içinde barındırdığı seksenden fazla kelebek türünden alıyor. Ancak gidince her yerde uçuşan kelebekler beklemeyin, sezonda vadinin derin noktasındaki nehir ve şelaleler civarında görülebiliyor. Denize girmek, kamp yapmak için ideal. Ölüdeniz’den kalkan teknelerle gidilebiliyor, karadan araçla ulaşım imkanı yok.

Faralya tarafından biraz zorlu bir patikadan da inilebilir (Sanırım bu patika tehlikeli olduğundan kapatılmış). Patikanın herkes için uygun olmadığını hatırlatayım. Likya Yolu Karaöz rotasına sapan tabelanın olduğu yerden yani tepeden şahane manzarasını fotoğraflamayı unutmayın.

Eğer Fethiye merkezde konaklamayı düşünüyorsanız, ilçenin en nezih ve en güzel manzaraya sahip yerlerinden biri olan Karagözler’de şahane deniz manzarasına sahip olan Casa Margot Hotel tavsiyem. Deluxe odalarında, enfes deniz manzarasına bakan jakuzinin keyfini çıkarmaya gidin. Romantik çiftler için ideal. Akdeniz’in birbirinden güzel ve benzersiz lezzetlerini sunan Citrus Restaurant‘ın lezzetleri tatmaya değer.

4. Kabak Koyu

Kabak Fethiye
Fethiye Kabak Koyu

Fethiye’nin eşsiz doğal güzelliklerinden biri olan Kabak Koyu, son yıllarda ülkemizin gençler arasında yıldızı en parlayan yeri. Nerdeyse 200 metre boyunca uzanan koyuyla adeta bir cennet burası.

Fethiye Ölüdeniz’e yaklaşık 17 km mesafedeki koy, üç tarafı dağlarla çevrili kanyon biçimindeki derin bir vadi ve vadinin denize açılan kumsalından oluşuyor. Birinci derecede sit alanı olan koya Ölüdeniz’den özel tur tekneleriyle gidiliyor. Ölüdeniz’den kalkan dolmuşlarla Kabak Koyu’nun üst bölgesine gelip bu noktadan koya inen dolmuşlara binmeniz gerekiyor. Kabak Koyu’na ana yoldan inen dolmuş ücreti 7,5TL.

Daha çok eğlenmeyi seven gençlerin tercih ettiği Kabak Koyunda çok sayıda otel, cafe ve restoran var. Konaklanacak bölge olarak da tercih edebileceğiniz şahane bir yer.

Fethiye ve diğer tatil yörelerinde yapmayı düşündüğünüz tekne turları, kültür gezileri, dalış ve diğer aktiviteleri mobil uygulama Mottojoy ile planlayın. Uygulamayı telefonunuza indirin. Acente gezip zaman kaybedeceğinize erken rezervasyonla Fethiye’de yapacağınız etkinlikleri daha ucuza alıp takviminize kaydedin. Basit ve kullanışlı. 👍

5. Kayaköy, Fethiye

Fethiye Gezilecek Yerler, Kayakoy
Fethiye Blog, Kayaköy

Fethiye’nin bir mahallesi olan Kayaköy, eski bir Rum köyü. Kayaköy, eski adıyla Levissi, 1923’e kadar 10 bine yakın kişinin yaşadığı canlı bir bölgeydi. Hisarönü’ne birkaç kilometre mesafede, Karmilassos Antik Keti üzerine kurulan köy, bir tepenin yamacında kurulmuş.

Fethiye gezilecek yerler arasındaki Kayaköy, mübadele ile terkedildikten sonra uzun yıllar boş kaldı. Çam, nar ve incir ağaçları arasında uzanan dar sokakları, üst üste evleri, kiliseleri, şapelleri ve olağanüstü manzarasıyla Kayaköy şimdilerde yeniden canlanıyor. Kayaköy Sanat Kampı, yoga, atölye çalışmaları, düzenledileri geziler ve kamp alanıyla sanatseverlerin ilgisini çekebilecek özel bir yer. sanatkampi.com web sitelerinde çok detaylı bilgiler var, göz atın.

Zamanla butik otelleri, atölyeleri, mekanlarıyla ülkemizin öne çıkan yerlerinden biri olacağı kesin. Çok güzel ve ilgi çekici yerler açıldı. Kayaköy manzaralı Rokka Restaurant, sadece Kayaköy’ün değil Fethiye’nin de en iyi restoranlarından biri. Restoranda Akdeniz mutfağı ve et ağırlıklı yemekler sunuluyor. Rokka’nın tarihi konağında özel tadımların yapıldığı şarap mahzeni de var. Ambiyansını beğeneceğinize eminim.

Kayaköy’de ekşi mayalı ekmek yapan Senit Kahvaltı Evi, butik bir kahvaltı mekanı olarak enfes. Sakin sakin kahvaltı yapabileceğiniz, sıcak ve samimi ortamı var.

Kayaköy ziyaret saatleri yaz dönemi (1 Nisan – 31 Ekim) 08.00-19.30, kış dönemi (31 Ekim – 1 Nisan) 08.30-17.30. Haftanın 7 günü ziyarete açık. Kayaköy giriş ücreti 10TL. Müze Kart geçerli.

6. Gemiler Adası

Fethiye Gemiler Koyu

Gemile Adası, adanın karşısında bulunan Gemiler Koyu ve Gemiler Vadisi ile birlikte ülkemizdeki önemli doğal sit alanlarından biri. Burası Ölüdeniz Koyu’ndan sonra bölgedeki en büyük ve en güzel ikinci koy. Kayaköy tarafından indiğinizde karşınızda şahane bir manzara sizi bekliyor.

Eski adı Aya Nicola olan Gemiler Adası, Fethiye’ye 9 km mesafede bulunuyor. Güzel kumsalı, zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yapısıyla dikkat çeken adada freskleri hala bozulmamış, Bizans ve Erken Hristiyanlık Dönemi kilise kalıntıları görülebiliyor. Kayaköy yolu üzerinden kızılçam ormanları içinden giden ince bir yoldan inilir koya inebiliyorsunuz.

Gemile Adası ziyaret saatleri yaz dönemi (1 Nisan – 31 Ekim) 08.00-19.30, kış dönemi (31 Ekim – 1 Nisan) 08.30-17.30. Haftanın 7 günü ziyarete açık. Gemile Adası giriş ücreti 12TL. Müze Kart geçerli.

7. Likya Yolu

Fethiye Gezisi Likya Yolu

Antik Çağ’da Likyalıların ticaret rotası olarak kullandığı Likya Yolu, Antalya ile Fethiye körfezleri arasında uzayan dünyaca ünlü bir trekking rotası. 535 km’lik uzunluğuyla Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olan Likya Yolu, çeşitli kaynaklarca dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri olarak gösteriliyor.

El değmemiş koylardan, dağlardan, ıssız köylerden, İdyros, Phaselis, Olympos, Limyra, Myra, Simena gibi çok sayıda antik kentten geçerek doğaseverler için inanılmaz güzellikler sunan Likya Yolu, hem doğa hem de arkeolojinin harmanlandığı nadir rotalardan biri. Çevrede düzenlenen Likya Yolu turlarından birine bir Fethiye gezinizde katılın.

📍Likya Yolu’nda Görmeniz Gereken 12 Antik Kent

8. Çalış Plajı, Fethiye

Çalış Plajı Fethiye

Bölgedeki diğer plajlara göre daha sakin bir plaj olan Çalış Plajı, Fethiye ilçe merkezin 5 km mesafede yer alıyor. Kilometrelerce uzunluktaki bu geniş, kumlu ve ulaşımı kolay plaj, temiz denizi ve Fethiye Körfezi’nin eşsiz manzaralarıyla Fethiye’nin en iyi plajları arasında. Aynı zamanda caretta carettaların da yaşam alanlarından biri olan plaj, bünyesindeki tesislerle su sporu aktiviteleri için de uygun imkânları sağlıyor.

Belcekız ve çevredeki diğer plaj ve koylar varken tatilcilerden çok Fethiyelilerin tercih ettiği yere de yine de bir uğrayın derim. Çeşitli yeme içme ve eğlence mekanları, konaklama tesisleri ile gerekli olan hemen her şey bu plajın çevresinde var. Diğer kalabalık plajlara göre daha sakin bir yer. Çalış Plajı’na giriş ücreti yok, havlunuzu alıp ücret ödemeden plajdan yararlanabilirsiniz.

Fethiye merkeze yakın yer alan en güzel koylardan Küçük Boncuklu Koyundaki Help Beach & Yacht Club, tertemiz denizi kumlu plajı ve kaliteli ortamıyla gün boyu keyifli bir deniz keyfi çıkaracağınız bir yer. Estetik algısı yüksek tasarımı, zengin kendine münhasır lezzetleri ve kaliteli hizmeti ile sizi memnun edeceğine eminim.

9. Fethiye Kral Mezarları

Fethiye Kral Mezarları

Fethiye ilçe merkezi yakınlarındaki Fethiye Kral Mezarları, şehrin ihmal edilen belkide en önemli simgelerinden biri. Doğal kayaya oyulmuş mezarlar olan Kaya Mezarları, Likya Döneminden bugüne kadar gelebilmiş nadir eserlerden. Basamaklarla çıkılabilen bu mezarlar, Fethiye ve deniz manzarasına hâkim manzarası, gotik yapısıyla ve hayranlık uyandıran işlemeleriyle görülmesi gereken yerlerden. Fethiye gezilecek yerler listenize ekleyin.

Fethiye Kaya Mezarları ziyaret saatleri yaz dönemi (1 Nisan – 31 Ekim) 09.00-20.00, kış dönemi (31 Ekim – 1 Nisan) 08.00-17.00. Haftanın 7 günü ziyarete açık. Fethiye Kaya Mezarları giriş ücreti 5TL. Müze Kart geçerli.

10. Fethiye Merkez

Fethiye’nin kalbi Paspatur Çarşısı çeşit çeşit mağazaların bulunduğu şık hediye dükkanlarının barların ve cafelerin olduğu hoş bir bölge. Her geçen gün daha da güzelleşiyor. Ahşap cumbalı otantik evler çarşının tarihi ruhunu ortaya koyuyor. Osmanlı dönemine ait eserlerden 18. yüzyıla tarihlenen Eski Cami ile bugün hala hizmet veren Fethiye Hamamı çarşının içinde yer alıyor.

Şemsiyeli sokak olarak adlandırılan 95’inci sokaktaki mağazaları gezip, alışveriş yapın. Gün batımı saatlerinde Kordon’da uzun biri yürüyüşe çıkın. Çarşı içerisinde yer alan Balık Pazarı’nda, nefis ve hesaplı bir deniz ürünlerinden oluşan akşam yemeği ziyafeti çekebilirsiniz.

Alışveriş için Servet Şekerleme‘ye uğrayın. Şeker ilavesiz lokumlarını tatlandırıcı ve renklendirici kullanmadan doğal meyvelerden yapıyorlar. Özellikle balkabaklı ve mandalinalı lokumlarını deneyin. Ayrıca doğal bitkilerden ve karışımlardan hazırladıkları özel baharatları da meşhur. 17 baharat karışımından hazırladıkları et ve balık için özel baharatını alabilirsiniz.

Antik kentler bakımında zengin bir bölgede yer alan Fethiye’de görülecek yerlerden biri de Fethiye Arkeoloji Müzesi. Merkeze çok yakın bir mesafede bulunan müze, 1987’den beri şimdiki yerinde hizmet veriyor. Yapılan kazılardan ve vatandaşlardan elde edilen çok sayıda eserin sergilendiği müzede Antik Çağdan Bizans Dönemine kadar tarihlenen çok sayıda antik eserler, heykeller, seramik, cam ve metal objeler görülebilir.

Fethiye Müzesi ziyaret saatleri yaz dönemi (1 Nisan – 31 Ekim) 08.00-19.00, kış dönemi (31 Ekim – 1 Nisan) 08.30-17.00. Haftanın 7 günü ziyarete açık. Fethiye Müzesi giriş ücreti 10TL. Müze Kart geçerli. (Müze bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle geçici olarak ziyarete kapalı)

Fethiye Çevresinde Gezilecek Yerler

Fethiye gezilecek yerler listesine ilçe merkezindeki ve hemen yanıbaşındaki önemli yerleri yazdım. Fethiye’yi merkez alarak 100 km gittiğinizde o kadar çok görülmesi gereken yerler karşınıza çıkıyor ki tümünü görmek için en az 2 hafta ayırmanız gerekir.

Fethiye çevresinde gezilecek yerler arasında ülkemizin benzersiz doğal güzelliklerinden Saklıkent Kanyonu; Fethiye Körfezinin ağzında yer alan Şövalye Adası; Fethiye’nin adıyla yaraşır bir koyu olan Cennet Koyu; Çam ve okaliptüs ağaçlarıyla kaplı Katrancı Koyu; Fethiye’nin en güzel koyların Günlüklü Koyu tatil rotasına girmeye aday.

Fethiye’ye geldiğinizde mutlaka tekne tekne turu yapın. Görülecek çok sayıda koy ve ada var. Kendi grubunuzu oluşturup tekne kiralayıp öyle de gezebilirsiniz (Mustafa Kemal Paksoy, Ölüdeniz Private Boat Tour, 5362884576). Akdeniz’de mavi yolculuk yapmak gibisi var mı!

Fethiyede Tekne Turu

Fethiye’nin tarihi bölgeleri de koyları kadar değerli. Her biri zamanının önemli bir yerleşim yeriydi ve arkasında çok sayıda hikaye ve izler bıraktı. Fethiye’nin 42 km doğusundaki Yaka Köyü’ndeki Tlos Antik Kenti; Fethiye’ye 45 km. mesafedeki Minare Köyü yakınındaki Likya kenti Pınara Antik Kenti; Likya Uygarlığından günümüze ulaşan Telmessos Antik Kenti görülmesi gereken yerler.

Üzümlü Köyünden gidilen Akdeniz Bölgesindeki antik kentlerden biri olan Kadyanda; Antik Çağlar’da önemli dinsel ve politik bir merkez olan Letoon; Antik Çağ’da Likya’nın en önemli kentlerinden biri olan Patara bunlardan sadece birkaçı.

Fethiye, Göcek, Marmaris, Muğla civarını keşfetmek için kiralık araç ihtiyacınız olursa, bölgedeki en yeni arabalara sahip Budget ile aracınızı kiralayın. Hatta direk +90541 4404722 telefondan ulaşın ve yoldaolmak.com blogda gördüğünüzü söyleyin, yardımcı olurlar.

Fethiye otelleri tercihinde benim önerim Ölüdeniz’i seçmeniz. Belcekız Plajına bakan nefis otel Oyster Residence konaklama için şahane. Daha sessiz ve sakin olsun diyorsanız Faralya’da yer alan Mandarin & Mango Boutique Hotel ülkemizin en güzel butik otellerinden birisi. Ailecek huzurlu bir tatil seviyorsanız, oldukça da romantik bir doğa dostu olanYanıklar Köyü’ndeki Yonca Lodge tercihiniz olsun.

Türkiye’nin gözde beldelerinde kısa dönemli direk satış alternatif konaklama platformu olmanın yanında yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu sunan villaotelim.com sitesine de göz atın.

Türkiye’nin tam anlamıyla cennet bir köşesi olan Fethiye, hem denizi, hem kumsalları, hem doğası ile insanı kendisine bağımlı kılan bir yer. Şehrin karmaşasından bıkıp kendini doğanın ve denizin koynuna bırakmak istiyorsanız rotanıza Fethiye ve coğrafyasını dahil edin. Baştan söyleyeyim bağımlısı olacağınız kesin.

37 YORUM

 1. Sorularınızı Instagram @yoldaolmak hesabımdan sorabilirsiniz

  145,2k Takipçiler
  Takip et
 2. Fethiye’ye geldiğinizde sizleri FLY Fethiye Yamaç Paraşütü’ne tandem yamaç paraşütü uçuşu yapmak için bekliyorum.

 3. Geçen sene taşındım Fethiye’ye, İlk başlarda sevemedim çünkü Antalya’dan sonra burası çok küçük geldi. Ama zamanla alışınca ve keşif edince daha çok sevdim.

 4. Tatilinizi daha uygun ve cazip hale getirmek için günlük villa yada apart kiralayın daha çok yer gezer zamanınızı otele bağlı geçirmezsiniz. Bu konuda birebirvilla size en avantajlı imkanı sunacaktır. Tavsiye ederi.

 5. Fethiye ülkemizde cennetten bir köşe 2 kere gittim güzelliklerine doyamadım. Yine gitmek isterim. Her tarafı başka güzel hisarönü ölüdeniz, yakapark, Saklıkent hepsi birbirinden güzel mutlaka tekne turu yapın koylar bir harika

 6. Fethiye ye yolu düşenler için kapsamlı bir yazı olmuş. Dolu dolu bir hafta geçirerek ancak gezilir bu kadar güzellik bence. tebrik eder sağlıklı gezmeler dilerim.

 7. İnanılmaz bir doğası var Fethiye’nin. Etkilenmemek elde değil. Geçtiğimiz tatilde gittiğim Kabak Koyu’nu tekrar ziyaret edeceğim. Aynı zamanda Ölüdeniz manzarasının tadını çıkarmak için yamaç paraşütü de yapmayı düşünüyorum 🙂 Ellerinize sağlık harika bir içerik.

 8. Ölüdeniz’e tavsiye üzerine geldim ve çok beğendim. Gezilecek yerler olsun, hotel olsun her şey çok güzel. Güler yuzlu karsilandik, kaya hotel tavsiye ederim. Ölüdeniz carsisina yakın nezih temiz bir mekan.

 9. Fethiye’de buraya yazılmayan ama gidilmesi gereken bir çok yer daha var yeşil vadi / yakapark / gizlikent / şelalesi / karagözler / samanlık koyu / boncuklu koyu / aksazlar / aşıklar tepesi / fethiye marina / paspatur / kumburnu plajı /Amintas Kaya Mezarları (Kral Mezarları) /Faralya ve tabiki ADALAR TURU..

 10. Koylara ve kaya mezarlıklarına ulaşım nasıl sağlanıyor? Kalacak oteller denize uzak mı? Bisiklet ile ulaşım sağlanabilir mi ?

  • Her yere bisikletle ulaşım sağlanabilir. Fethiye’de yüzlere koy var, bazı güzergahlarda toplu taşıma var. Fethiye’de denize yakın yer olsun istiyorsanız Ölüdeniz’de veya Çalış Plajı’na yakın kalabilirsiniz.

 11. Gerçekten bu doğa harikası yerleri gezmek görmek ve iyi vakit geçirecek insanlarla beraber olunca fevkalade güzel tabiki. Herkesin sevdiği insanlarla buralarda keyifli vakitler geçireceğinden bütün stress ve enerji birikiminden kurtulacağından eminim.

  Temmuz ve ağustos aylarında Fethiye’de çok seveceğiniz bir müzik etkinliği olacakmış. Dinleti, seminer ve atölyelerin yer aldığı bu etkinlikle ilgili muzikkoyu.net sitesinde daha detaylı bilgiler mevcut dostlar, sevdiklerinizle bolcana güzel vakitlerin sizin olması dileğiyle. (not: gezentigursoylar adımızla instagramdan bizi takip edebilirsiniz)

 12. Çalış plajı görülmesi gereken yerlerden tavsiye ederim. Denizi biraz tuzlu ama doğallığını koruyan nadir yerlerden

 13. Buraları gezen arkadaşlar lütfen çöplerini yanlarında geri götürsünler. Buralar bizim çocuklarımıza miras. Lütfen onlarında geleceğini düşünelim.

 14. Bir kez gittim; doğallığına hayran kaldım. Deniz ve yeşilin/ormanın Türkiye’de en çok içiçe olduğu yer bence Fethiye! Kesinlikle tekrar tekrar gidilmeli.

 15. Hepsi harika noktalar Fethiye’de, 2015’te bu noktaların hepsini detaylı şekilde gezip de yeniden hayran kalınca ve kısa zaman önce gezi yazısını yazdıktan sonra dedim ki, bir sonraki gidişimde yamaç paraşütü de yapmalıyım:)

 16. ÖLÜDENİZ DE KÜÇÜK VE HOŞ APART SAHİBİYİM. SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM. ÇALIŞMA ŞARTLARINI YAZAR MISINIZ? TEŞEKKÜRLER.

 17. Gezi yazılarını özel bir merakla takip ediyorum. Sizin yazılarınızı okurken çok eğleniyorum ve beğeniyorum. İnsanın her şeyi bırakıp yazdığınız yere gidesi geliyor.

 18. Babadağ dan paraşütle atlamayı unutmayın;) tıkalı damarlara giden yoğun adrenalin ile doğal anjiyo etkisi yapacağı kesin.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın