Makedonya Tatil

TRT Radyo 1′de 22 Ağustos 2012′de saat 20′de yayınlanan Öğrenci İşleri programının canlı yayın konuğu olarak katıldım. Programda 685 gün süren Güneydoğu Asya ve Okyanusya seyahatim, Couchsurfing ve Help Exchange ile ilgili bilgiler paylaştım.

Yapımcı: Dorukhan Yılmaz ve Seda Arslan Şavural
Sunucular: Gencay Aydın

Öğrenci İşleri programı her çarşamba saat 20.00-21.00 arasında TRT Radyo 1’de yayınlanıyor.

MaltaFlyista
Önceki İçerik1000. Yorum
Sonraki İçerikKiwis CAN fly!!! The Overseas Experience or O.E.
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

5 Yorumlar

  1. Merhaba Kemal bey, Türkiye’de tanınan gezginler arasındasınız. Yoldaolmak.com ve gezgintech.com her zaman takip ettiğim yazılardan. En çok etkilendiğim Batum Rehberi oldu. iyi çalışmalar.

  2. Kemal Bey, sitenizi yeni keşfetmiş olmama rağmen ufkumu açtınız. Verdiğiniz bilgiler faydalı oluyor. Blog’unuzu takip etmeye devam edeceğim.

Yanıt yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz