Hürriyet Gazetesi web sitesinin seyahat sayfalarında gezim üzerine yapılan bir röportajım yayınlandı.

Hürriyet Seyahat eki, yalnızca yurt içi ve yurt dışındaki tatil alternatiflerini yazı ve fotoğraflarla sunmakla kalmayıp aynı zamanda seyahate giderken edinilmesi gereken bilgileri de okura sunuyor.

Yerel yemeklerden çocuklarla seyahat etmeye, turizm sektöründeki gelişmelerden bütçeye göre tatile ve seyahat kültürü konusuna kadar geniş yelpazede Hürriyet okurlarına rehberlik eden Seyahat eki, her sayısında yurt içi ya da yurt dışından belli bir destinasyonu kapağına taşıyor.

Hürriyet Seyahat’in her sayısı 1 milyon okur tarafından takip ediliyor. Gazetelerin Seyahat sayfaları, gezi blogları ve seyahat siteleri için Gezi Kaynakları sayfasına göz atabilirsiniz..

 

Önceki blog yazısıThey got me good: I am Scammed!
Sonraki blog yazısıHürriyet Seyahat Röportajım
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşığım Aslında veteriner hekimim, ayrıca bilgi yönetimi okudum, marka yönetimi üzerine MBA yaptım. 14 yıl çalıştığım şirketimle yolum 2009'da ayrılınca, tekrar bir işe girmek yerine hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gittim. 22 ay boyunca ülkeye dönmeden Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat ettim. O zamandan bu yana tam zamanlı seyahat edip gezi rehberleri hazırlıyorum.

8 YORUM

  1. Harikasın Kardeşim, senin yapmak istedigin işte her zaman başarılı olduğunu bilmek ve başarılarını görmek bizi çok mutlu ediyor, her şeyin gönlünce olması ve hayalerinin gerçekleşmesini diliyoruz.

  2. insanoğlu etrafındaki kargaşadan uzaklaşıp iç sesini duymaya başladığında huzurun kapısını aralamış oluyor sanırım..

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın