uçak bileti

Hürriyet Gazetesi web sitesinin seyahat sayfalarında gezim üzerine yapılan bir röportajım yayınlandı.

Hürriyet Seyahat eki, yalnızca yurt içi ve yurt dışındaki tatil alternatiflerini yazı ve fotoğraflarla sunmakla kalmayıp aynı zamanda seyahate giderken edinilmesi gereken bilgileri de okura sunuyor.

uçak bileti

Yerel yemeklerden çocuklarla seyahat etmeye, turizm sektöründeki gelişmelerden bütçeye göre tatile ve seyahat kültürü konusuna kadar geniş yelpazede Hürriyet okurlarına rehberlik eden Seyahat eki, her sayısında yurt içi ya da yurt dışından belli bir destinasyonu kapağına taşıyor.

Hürriyet Seyahat’in her sayısı 1 milyon okur tarafından takip ediliyor. Gazetelerin Seyahat sayfaları, gezi blogları ve seyahat siteleri için Gezi Kaynakları sayfasına göz atabilirsiniz..

 

Önceki makaleThey got me good: I am Scammed!
Sonraki makaleHürriyet Seyahat Röportajım
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşık birisi. 14 yıl çalıştığı şirketiyle yolları ayrılınca, hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gitti. 22 ay boyunca Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat etti.

8 YORUMLAR

  1. Harikasın Kardeşim, senin yapmak istedigin işte her zaman başarılı olduğunu bilmek ve başarılarını görmek bizi çok mutlu ediyor, her şeyin gönlünce olması ve hayalerinin gerçekleşmesini diliyoruz.

  2. insanoğlu etrafındaki kargaşadan uzaklaşıp iç sesini duymaya başladığında huzurun kapısını aralamış oluyor sanırım..

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here