Siz okuyucular sayesinde yoldaolmak.com bugün Türkiye’nin en iyi seyahat bloglarından birisi oldu. Bildiğiniz gibi tam zamanlı seyahat ediyor ve edindiğim deneyimleri yoldaolmak.com’da yazıyor ve Facebook YoldaOlmak sayfamdan paylaşıyorum. Benim hakkımda daha fazla bilgi için Hakkında sayfasını ziyaret edin. Bu site hakkında daha çok bilgi için de Yolda Olmak Buradan Başlayın sayfasını ziyaret edin.

2015 yılı itibariyle sadece kendim seyahat etmeyip, sizlere de bedava seyahat kazanma şansı sunacağım. Yine bazı şanslı kişiler, bazı seyahatlerimde bana ücret vermeden eşlik edebilecekler. Ayrıca yurt içi ve yurtdışı yapacağım bazı seyahatlere de masrafları kendiniz tarafından karşılanmak şartıyla eşlik edebileceksiniz.

malta

Şarm El Şeyh Tatili Kazanan Şanslı Kişi

A. Buğra Tokmakoğlu

Ödül: Türk Hava Yolları’ndan 2 kişilik Şarm El Şeyh Gidiş dönüş bileti ve 5 yıldızlı Sierra Sharm El Sheikh otelde 5 gece her şey dahil konaklama ödülü

Kazan

       

Bedava Şarm El Şeyh Tatili kazanmak için yapmanız gereken şey, ekranın sağ alt köşesindeki kutucuğa adınız, soyadınız ve e-posta adresinizi yazarak e-posta bültenime üye olmanız ve bu sitedeki herhangi bir yazının altında yer alan yorum kutucuğuna en az 1 yorum bırakmanız. Sonra 1 Şubat tarihini bekleyin. Ne kadar çok yorum, o kadar çok şans!

E-posta üyelerime günlük, aylık veya haftalık olarak seyahat ipuçları, güncel bilgiler, indirim veya kampanya duyuruları ve yoldaolmak.com’da yayınlanan yazıları göndereceğim.  E-posta üyeliği katılımcılar tarafından istenildiği zaman iptal edilebilir.

Sarm-El-Seyh-Tatil

#1- “Şarm El Şey tatili” yarışmasına katılmak isteyen yarışmacılar, 05.01.2015 (saat:00:00)– 31.01.2015 (saat: 23:59)  tarihleri arasında  www.yoldaolmak.com adresine girerek, her yazının altında veya bazı sayfalarda ekranın sağ alt köşesinde bulunan e-posta üyeliği kutusunu dolduracaklardır. Katılımcı, yarışmaya katılırken Adını ve Soyadını ve e-posta adresini doğru girmek durumundadır.

#2- Yarışmacı, yoldaolmak.com sitesinde, herhangi bir yazının altına duygu, düşünce ve deneyimlerini aktaracağı, en az 1 yorum yazmak zorundadır. Yorum, imla kurallarına uygun olarak yazılmalı ve birkaç cümleden oluşmalıdır. “Harika“, “muhteşem“, “çok beğendim“, “yarışma“… şeklindeki kısa yorumlar silinecek ve bu kişiler birinci olsalar dahi ödülü alamayacaklardır. Dileyen daha çok yorum yazabilir ve bu iyi bir şeydir. 🙂

#3- Bilgisayar tarafından rastgele belirlenen 10 kişi arasından, birinciyi yoldaolmak.com yöneticisi seçecektir. Yapılan yorum kalitesi, yorum sayısı, imla kurallarına uyulup uyulmaması gibi konulardan… kayıt olurken ad soyadın baş harflerinin büyük yazılıp yazılmamasına kadar bir çok detay dikkate alınacaktır.

#4- Kazanan, 1 Şubat 2015 tarihinde Facebook YoldaOlmak Sayfasından açıklanacaktır. Kazananlar Türk Hava Yolları’ndan 2 kişilik Şarm El Şeyh Gidiş dönüş bileti ve 5 yıldızlı Sierra Sharm El Sheikh otelde 5 gece her şey dahil konaklama ödülü kazanacaklardır. Biletler ve otel konaklaması paraya çevrilemez, ancak kazanılan ödül bir başkasına devredilebilir.

#5- Aynı parkurda uçmak şartıyla biletler çift kişiliktir. Biletler 5.02.2015 tarihine kadar yoldaolmak.com tarafından talep edilen tüm bilgiler iletilerek düzenlenmelidir. Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal/tarih ve isim değişikliğine izin verilememektedir. Biletler, ekonomi sınıfıdır.

#6- Biletlerin kullanım için tarih aralığı bayram ve özel günler hariç 15.02.2015 – 1.06.2015’tir. Kullanılabilecek Parkurlar : IST-Şharm El Şeyh-IST olarak belirlenmiştir. Tarihler hakkında nihai karar verecek merci yoldaolmak.com’dur. Seyahat belirlenen tarih aralığında gerçekleştirilmezse, kazanan tüm haklarını kaybeder.

#7- Yarışmanın kazananı 1.02.2015 tarihinde www.facebook.com/yoldaolmak, www.twitter.com/yoldaolmak adreslerinden açıklanacaktır. Ayrıca ödül kazanan yarışmacıya e-posta ile haber verilecektir. Kazanan kişinin 3 gün içerisinde yoldaolmak@yoldaolmak.com mail adresine Ad, Soyad, Telefon, Adres ve pasaport numarasını göndermek zorundadır. Gönderilmediğinde tüm haklarını yitirecek ve yedek aday duyurulacaktır. Bu tarihe kadar bilgilerini ulaştırmayan kazananlar, ödülden feragat etmiş sayılırlar. Facebook Yoldaolmak sayfasını  ve twitter hesabımı takip etmeniz önerilir. 

#8- Kazanan kişi, Şarm El Şeyh deneyimleriyle ilgili en az 5 yazı göndermek zorundadır. Yazıların her biri en az 500 kelime uzunluğunda olmalıdır. Bu yazıların telif hakları yoldaolmak.com’a ait olup, sitedeki Şarm El Şeyh kategorisinde yayınlanacaktır. Gönderilen içerikler başka online mecrada yoldaolmak.com’un yazılı izni olmadan yayınlanamaz.

#9- Ödülü kazanan katılımcının göndereceği içeriklerin ve eserlerin tamamen orijinal (özgün) olarak, kendisi tarafından hazırlandığını, başka bir şahsa ait olmadığını, hiçbir yerden alıntı, çalıntı, kopya, iktibas, benzetme vs. şeklinde alınmış olmadığını, aksi halin ortaya çıkması halinde, bundan doğabilecek her türlü idarî, cezaî, hukukî, malî sorumlulukların münhasıran kendisine ait bulunduğunu, yoldaolmak.com’un bu konuda hiçbir sorumluluğu bulunmadığını peşinen kabul ve taahhüt eder.

#10- Yoldaolmak.com çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, uygulamanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, yoldaolmak.com için hizmet veren kimseler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine olası ödüller verilmez.

#11-Bir kullanıcı yarışmaya birden fazla mail adresiyle kayıt olabilir, ancak yalnızca bir ödül kazanabilir. 18 yaşından küçük olan kişiler yarışmaya ancak ebeveynlerinin gözetiminde ve aracılığında katılabilir. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar da ödül kazanamazlar. Yoldaolmak.com 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.

#12- Yarışmaya karılacak kişiler, pasaportları yoksa çıkartmak zorundadırlar. Mısır vize isteyen bir ülkedir (20 yaş altı ve 45 yaş üstü vizesiz, yeşil pasaporta vize gerekememektedir). Vize ve pasaport masrafı kullanıcıya aittir.

Mısır hakkında detaylı bilgi: https://yoldaolmak.com/ulkeler/ortadogu/misir
Şarm El Şeyh Hakkında Detaylı Bilgi: https://yoldaolmak.com/ulkeler/ortadogu/misir/sarm-el-seyh

Sharm-El-Sheikh-Tatil

#13- Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen yarışma şartlarını, kullanım şartlarını ve gizlilik kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.

#14- Öneri: https://tr.gravatar.com sitesine yorumlarda kullandığınız mail adresiyle üye olur ve bir fotoğraf eklerseniz, yazdığınız yorumlarda seçtiğiniz fotoğraf gözükecektir. Tavsiye ederim.

37 YORUM

 1. Mısır’ı görmek en çok istediğim yerlerden birisi, umarım bu şansı yakalayabilirim. Ayrıca gezmeyi bir yaşam biçimi haline getirenlerin, böyle bir siteyi takip etmenin keyfi yanında bir de tatil şansının olması muhteşem bir şey. Teşekkürler emeği geçenlere. 🙂

 2. Süper. Böyle bir durumda olmak. Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. Umarım güzel bir yolculuk olur. Benimde Indiana Jones tan beri merak ettiğim bir antik şehir. Yerinde olmak isterdim.

 3. Herkese Merhaba,
  Koşturmanın arasında iletiye yeni yorum yazabiliyorum. Öncelikle Yolda Olmak / Being On The Road ekibine böyle bir fırsatı sundukları için teşekkür ediyorum. Kıyısından köşesinden amatör gezgin hayatımı kesfetsek.com sitemde paylaşıyorum.
  Yolda Olmak / Being On The Road’un sağladığı bu imkan amatör gezginler açısından oldukça önemli. Gördüğüm kadarıyla Mısır ve İtalya ile birlikte daha nice seçenekler yaratılacak. Gezmeyi yaşam felsefesi haline getiren Kemal Kaya’ya teşekkür ediyor, nice bol, keyifli seyahatler diliyorum…
  Kimse üzülmesin, gördüğümüz ve anladığımız üzere bu son fırsat ve seçenek değil, Yolda Olmak / Being On The Road ‘ı takibe devam…
  Herkese seyahatli günler. 🙂

 4. SİZİN DENEYİMİNİZ BİDEN ÇOK FAZLA BEN ŞAHSEN YAZILARINIZI OKUYARAK ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM VE KAZANDIM.BU KONUDA SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ŞANSLI OLAN KAZANSIN.

 5. Harika bir iş yapıyorsunuz. Hem geziyor, hem de gittiginiz ulkelerde ülkemizin tanitimina katki sagliyorsunuz. Helal olsun size.

 6. Sharm el Sheikh e gidebilmeyi o kadar çok istiyorum ki..hep görmeyi hayal ettiğim bir yer..ölmeden önce en çok görmek istediğim yerlerden biri..dilerim gidemeden ölmem ;(

 7. Kazanan Buğra Bey için sevindim ama kendi adıma çoooook üzüldüm. Ne yapalım hiç güzel sürpriz yaşamadan kendi gücümüze güvenmeye devam

 8. En fazla yorumu kim atmışsa o kazanmış oluyor. Gerçekten çok saçma olmuş. Saçma sapan 50 tane yorum yapsaymışım ben kazanıyomuşum yani.

 9. Çok okuyan mı bilir çok gezen mi demişler. Çok gezenlerden olmam için bu Şarm el Şeyh’i görmek şart.

 10. Ben de izmir’deyim, öğrenciyim 9 Eylül’de. Gezmeyi bence sizden daha çok seviyorum. 🙂 Sonuç olarak ortak noktamız çok Kemal abi. 🙂 İnşallah bana çıkar diyim. 🙂

 11. Merhabalar, Sicilya tatilimin vizemle ilgili sorun yüzünden iptal olması beni çok üzmüştü ama sizin Mısır tatil kampanyanızı görünce çok sevindim. Mısır her zaman gitmek istediğim bir ülke olup her seferinde kargaşa yüzünden ertelemiş olduğum bir seyahatti. Sizin bilgilendirmelerinizle artık iç rahatlığıyla gidebilirim. Umarım şanslı kişi ben olurum. Her zaman yolda olmak, sevgiler.

 12. Çok güzel bir uygulama olmuş tebrikler, bir blogger olarak hayalim; gezerken finansı düşünmemek 🙂

 13. Kemal Bey soyadımız aynı tabi seyahat tutkumuz da… Sharm el Şeyh uzun zamandır merak ettiğim bir destinasyon. Umarım bize çıkar.

 14. Selamlar! Öncelikle belirtmeliyim ki, e-posta grubunuza kayıt olurken adımın ve soyadımın baş harflerini küçük girdim fakat düzeltemedim 🙂 Yarışmanızın konseptine bayıldım. Bu sayede sitenize de kayıt olup gittiğim ülkelerin altına tavsiye içeren yorumlar bıraktım. Daha önceden sadece facebook iletilerinize yorumlar yazıyordum. Bugünden sonra sitede de yazmaya başladım.

  Ben ve eşim tam bir seyahat delisiyiz. En çok da Asya’yı severiz. Her daim gezi planlarımız devam ediyor ve edecek. Bence hayatın anlamı gezmek zaten.

  Şarm El Şeyh’e hiç gitmedim ama gitmeyi çok isterim. Sebebi de deniz altı! Deniz altı dünyası beni büyülüyor. Boracay’ı ziyaret ettiğimde hayatımın en mutlu anlarını yaşadım o balıkları ellerimle beslerken. Şarm El Şeyh’te de denizin muhteşem olduğuna şüphe yok. Bir de oraya gidebilirsek benden mutlusu olmayacak. Sonuçları merakla bekliyorum. Hak eden kazansın 🙂

 15. Merhaba seyahat tutkusunu kaybetmeyen ve yeni keşiflerde bulunmak için sabırsızlıkla bekleyenler ben de sizler gibi seyahat etmeyi yeni ülkeler yeni insanlar ve yeni kültürler keşfetmeyi seviyorum. Benim de şansım mesleğim gereği seyahat etmektir. Bu daha zevkli ve eğlenceli. Hem çalışıyorum hemde aynı ülkede uzun süre tatil yapıp yaşama fırsatı buluyorum.

  Gittiğim ülkelerde bol bol günlük yaşantıdan ve gidebildiğim turistik yerlerin fotoğraflarını çekmek en büyük hobimdir. Rusya’da 2014 kış olimpiyatları hazırlıkları sırasında ordaydım. Yeniden imar edilen şehirleri ve modern yerel tarz mimarisiyle yapılan binaları çok güzeldi. Yine Ukrayna nın Yalta şehri herzaman turistlerin ilgisini çeken doğal güzellikleriyle gezilmesi görülmesi gerek bir şehir.

  Azerbaycan ve rüzgarlar şehri BAKÜ sanat eseri niteliğindeki binaları modern yeni yapılan kuleleri ve Hazar Denizine karşı içilen çay sizin tekrar külekler şehrine gelmeniz için birkaç neden. Kuzey Irak Erbil şehri otantik binaları nargile ve çay evleriyle bir sanat eseri gibi şehrin merkezinde bulunan Erbil kalesinin muhteşem görüntüsü kendine sizi hayran bırakacaktır.

  Yeni yerleri görmek seyahat etmek ve yeni fotoğraflar çekmek için sabırsızlıkla bekliyorum. İlk planımdaki seyahat rotam MISIR. En yakın zamanda keşif için yollara çıkacağım.

 16. Umarım Noel Baba bu yıl bana da surprizlerle gelmiştir. Yolum belkı Mısır’a düşer bellı mı olur? 🙂 Yolda Olmak / Being On The Road Sevgiler. Sitenız harıka. İncelme şansım oldu, hemşehrım olarak gurur ve onur verıcı. Selamlar!

 17. Sizi uzun zamandir takipteyim. 😉 Tek kelimeyle harikasiniz, boylesi bir gezi ödülünüz balli lokma tatlisi. 😉 Gezilerinizle, rehberliginizle zaten geziyoruz. Hayat yolculukla guzel…

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın