uçak bileti

Koh Samet, Tayland Körfezi‘nde bulunuyor. Bangkok’a 220 km uzaklıktaki 13.1 km2 yüzölçümündeki ada, Rayong vilayetine bağlı. Sahip olduğu çok sayıdaki plajı ile Koh Samet Tayland’ın en popüler turistik adalarından birisi.

Bangkok‘a yakın olması nedeniyle hafa sonu tatilcilerinin de uğrak yeri. Plaj üzerinde üzeri enfes yiyeceklerle donatılmış masa, Budist inancın seremonilerinden birini temsil ediyor.

uçak bileti

Koh-Samet_Beach_Photo

Tayland, Uzak Doğu’yu görmek isteyenler için en güzel başlangıç rotalarından birisi olabilir. İlk gördüğünüzde acaba biz aynı dünyada mı yaşıyoruz dedirtebilir. Birbirinden ilginç tapınakları, etkileyici güzelliklerle dolu coğrafyası, yeşili, rengarenk sokakları, kültürel dokusu ve bir o kadar zengin ve ilginç yemekleri ile Tayland görülmesi gereken yerlerden birisi.

Önceki makaleStupa, Laos
Sonraki makaleYolda Olmak Sitemiz Yenilendi
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşık birisi. 14 yıl çalıştığı şirketiyle yolları ayrılınca, hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gitti. 22 ay boyunca Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat etti.

4 YORUMLAR

  1. Merhabalar, Yazın eşim ve çocuğumla Tayland tatili yapmayı planlıyoruz. Ama yılan fobim var benim. Evden otelden vs yılan çıkabiliyormuş.Doģrumudur acaba. Bu fobi ile Tayland’da güvenli tatil yapmam mümkün müdür?

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here