Seyahat etmek insanın hayatını değiştirecek bir güce sahip. Görülen her yeni yer, tanıştığınız belki de her kişi, hayatınıza dokunan her insan, seyahat süresince ruhunuzdaki değişim ve gelişime katkı sağlıyor. Seyahat dışında bunu sağlayabilecek bir şey daha var ki; “Kitap

Kitaplar deneyimlerin sonucunda kelimelere dökülen bir hayat aslında. Öyle bir birikim ki en cesurlarımızın, ne çalışkanlarımızın, en sanatçı ruhlarımızın beyninde ve kalbinde damıtılmış bir ruhun kelimelere yansımasıdır Kitap. Her kitap bizi alır ve bir yolculuğa çıkarır. Seyahatlerimde kitap okuduğumda yolculuk içinde yolculuğa çıktığımı fark edebiliyordum. Herkes benim gibi seyahat edemese de kitap okuyabilir, okumalı! Bu yüzden kitapların ve edebiyatın baş tacı edildiği bir projeye destek vermekten mutluluk duyuyorum

babil.com ile indirimkodlarim.com‘un birlikte düzenledikleri  ve benim de yoldaolmak.com ve gezievreni.com olarak desteklediğim “1 TL’ye Kitap ve E-kitap Okuyucu Kampanyası” kitapseverleri mutlu edecek eminim.

Kitap Kampanyası
Kitap Kampanyası

İndirim Kuponları Ücretsiz Dağıtılacak

Avrupa turları

Babil.com’da yapılacak alışverişlerde geçerli binlerce indirim kodu, Türkiye’nin en büyük indirim kupon yayıncısı olan indirimkodlarim.com web sitesinden  tamamen ücretsiz şekilde dağıtılacak. Kampanya özel sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz. Kitapları sevin, alın ama okuyun!

Kitap Kampanya
Kitap Kampanya

12 YORUMLAR

 1. Merhaba! Abiicim, bloğunuzu gugılda takılırkene keşfettim. Mehmed Ali abicimin paylaştığı twitlerden %7 indirimini biliyordum. 300₺’lik kyk kredimin yarısından fazlasını babil.com ve kitapyurdu.com’dan kitap almakla bitiyor. Sadede gelirsek 30 TL lik indirimin kuponu eğer bana bahşedersen, o siteden Pulitzer Ödüllü (5 kitap Takım) setini alacağım. 25’ini kyk kartımından gerisini kupondan olursa alabiliyorum. Eğer siz desteğini sunmazsanız gelecek ay alabileceğim ama bayram öncesi bi’ güzellik yapsanız fena olmaz herhalde. Sevgiler, saygılar ve iyi çalışmalar! 🙂

 2. 30 TL sepet indirimi yapan bir kod aldım ben de. Babil’de en çok satanlara baktığımda kitaplar 10 TL’den başlıyor. Yani bir manada 3 kitap alabiliyorum. Üstüne bir de ayrıca %7 indirim yapan başka bir kod daha yollamışlar. Benim anladığım kadarıyla herkes zaten %7 indirim alıyor. Bu kadar bir indirim bile bence çok iyi, kitap bu sonuçta. İnsanlar bir kahveye 10-15 TL para veriyorlar, bir kitap 10 TL üstüne bir de indirim. Ben kendi adıma Babil’e ve bana bu haberi verdiği için yoldaolmak’a teşekkür ediyorum.

 3. Reklamı gören 1 tl ye okuyucu satılıyor sanacak. Yanlış bir reklam, böyle yanlış yönlendirmeler ziyaretçi kaybettirir kanımca.

  • Erken kalkan (kapan) yol alır. Uçak koltuklarında da aynısı yapılıyor. 19 TL deniyor bakıyorsun ki 109 TL’de aşağı koltuk yok. Sayılı rakamlar için giriş kampanyası yapılıyor. Asıl önemli olan satın alacağınız şey he ne olursa olsun benzer sitelerdeki fiyatıdır. İster uçak bileti olsun ister kitap. Adamlar uygun fiyata veriyorlar gördüğüm kadarıyla. Vermeseler bile ben bu duyuru ile sizler için 15 kişiye 30TL kupon vereeğim. Bu bilgiyi paylaşmak için ücret almıyorum.

 4. Burada kampanyadan haberdar edip, heveslendirdiniz. Sonra da hayal kırıklığı yaşadığım için istediğim kitapları sizin gönderneniz gerekmez mi ? 🙂 🙂

 5. Yanlis lanse ediyorsunuz, olay sadece bir yarisma ve 5 kisi kazanacak. Yazdiginizdan basvuran herkese urunun verildigi algilaniyor. Yaniltici.

  • Kesinlikle haklısın. Bugün THY, Pegasus ve diğer dev firmalar da 29 lira uçak bileti der ve her yerde reklamlarını görürsünüz. Bu fiyata ancak 5-10 koltuk ya vardır ya yoktur. Bir çok marka bilmem % kaça varan indirimler der, ama bunların hepsi dikkat çekmek için limitlidir. Bu abilerimiz de limit koymuşlar kendilerince.

   Ayrıca kendilerinden 15 kişiye 30 TL’lik indirim kuponu aldım ve bunu da yine sizlere dağıtacağım.

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here