Instagram son yılların en çok öne çıkan ve beğenilen uygulamalarından birisi. İlk çıktığı yıllarda Güney Asya’da yollarda olduğumdan hiç ilgilenmemiştim. Sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda popüler olan Instagram’da ilk fotoğrafı 17 Ocak 2012’de Phuket’te paylaşmıştım.

Kamboçya’da Kep‘ten Phnom Penh‘e giderken otobüs yolculuğumda bir fotoğrafı paylaşmak için 4 saat uğraştığımı hatırlıyorum ve kötü bağlantı yüzünden başaramamıştım. 2015 Şubat ayından itibaren de her gün 1 fotoğraf paylaşmaya çalıştım ve an itibariyle 41.4 bin kişiye ulaştı hesabım.

Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız @yoldaolmak hesabımdan seyahatlerimi takip edebilirsiniz. Farklı ülkelerde ve ülkemizde gezip gördüğüm ve deneyimlediğim yerlerin en güzel fotoğraflarını paylaşıyorum.

En Popüler @yoldaolmak Instagram Fotoğrafları

1. Sydney, Avustralya

2. Cesky Krumlov, Çek Cumhuriyeti

3. Hallstatt, Salzburg, Avusturya

4. Alberobello, İtalya

5. Datça, Muğla

Keyifli bir akşam olsun. #yoldaolmak #homeof #Datça #muğla #dutdibi #sunset #gununkaresi

A photo posted by Kemal Kaya (@yoldaolmak) on

6. Positano, İtalya

7. Olimpos, Antalya

Olimpos . #yoldaolmak #homeoff #olympos #kumluca #antalya #beach #blue

A photo posted by Kemal Kaya (@yoldaolmak) on

8. Yonca Lodge, Yanıklar Köyü, Fethiye

9. Kaputaş Plajı, Kaş

Kaputaş Plajı, Kaş İyi haftalar 🔆 #yoldaolmak #homeof #kaputaş #beach #kaş #kalkan #antalya

A photo posted by Kemal Kaya (@yoldaolmak) on

10. Gardens by the Bay, Singapur

 

Yıllar önce gezgintech.com sitemde, Instagram nedir ve kullanımı hakkındaki bilgileri paylaşmıştım. Daha fazla bilgi almak isteyenler o sayfaya göz atabilir. Seyahat etmeyi seviyorsanız Instagram kullanmanızı tavsiye ederim. Bir çok güzel yer hakkında güzel fotoğraflar ve bilgiler bulabiliyorsunuz.

6 YORUM 💬

  1. Bakalım bu sene Kaputaş Plajı’na gidebilecek miyiz? Çok harika görünüyor resimlerden ama, ülkemizde sözde turizm sektörü sekteye uğramasına rağmen otel fiyatları coşmuş durumda.

  2. Hayatımda böyle çirkin yerler görmedim. Bizim köy bile buralardan daha güzel. Nereliyim mi dersiniz. Ankara Haymana’dan.

💬 DÜŞÜNCELERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınızı buraya yazın