Seyahat etmenin tam zamanı, yaz geldi, izin dönemleri yaklaştı. Hem de yakında bayram da geliyor.

Nasıl ucuz uçak bileti bulunur konusunda daha önce birkaç sayfa yazı yazmıştım. Bunlardan biri de havayolu firmalarının kampanyalarını takip edin idi.

İşte tam da şu anda çok güzel bir kampanya başladı. Anadolu Jet ve indirimkodlarim.com iş birliğiyle hazırlanan kampanya nefis. Yoldaolmak.com olarak ben de bu kampanyanın sponsorlarındanım.

28 Haziran-08 Temmuz 2015 tarihleri arasında seyahat etmeyi planlıyorsanız indirimkodlarim.com adresinde yüzünüzü gülümsetecek bir kampanya sizi bekliyor.

otobüs turları

Indirimkodlarim_anadolujet

Yurtiçi uçuşlarda %50’ye varan oranlarda indirim yapan sınırlı sayıdaki indirim kuponları, indirimkodlarim.com’un AnadoluJet için oluşturduğu özel kampanya sayfasında alıcılarını bekliyor.

İndirim Kodları Tamamen Ücretsiz

AnadoluJet kuponları indirimkodlarim.com sitesindeki diğer mağaza kuponlarında olduğu gibi tamamen ücretsiz şekilde kullanıcılara dağıtılıyor. 5000 adet indirim kodunu acele eden kapıyor.

Son Gün 5 Temmuz 2015

Kuponları edinmek ve indirim fırsatından yararlanmak için son başvuru tarihi 5 Temmuz 2015.

Her biri 28 Haziran – 08 Temmuz 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için alınan biletlerde, vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden %25 indirim sağlar. Kupon kodları dağıtımı başvuru sırasına göre otomatik şekilde gerçekleştirilir. Listedeki her 100. (yüzüncü) kişi aynı kampanya koşullarına göre %50 indirim sağlayan kodun sahibi olacaktır. İndirim kodu kullanılarak alınacak biletlerin 25 Haziran – 05 Temmuz tarihleri arasında www.anadolujet.com adresinden satın alınması gerekiyor.

Önceki makaleSt.Paul Kuyusu, Tarsus, Mersin
Sonraki makaleHotel New York, Rotterdam
Seyahat Yazarı, Blogger. “Yolda olmak” duygusuna âşık birisi. 14 yıl çalıştığı şirketiyle yolları ayrılınca, hayallerinin peşine düşüp, uzak masal ülkesi Yeni Zelanda’ya gitti. 22 ay boyunca Okyanusya ve egzotik Asya ülkelerinde seyahat etti.

2 YORUMLAR

DÜŞÜNCELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN, YORUM YAZIN!

Please enter your comment!
Please enter your name here